203. Včera sobota byla; včera byl hezký čas!

29.05.2011 04:32

Nebo snad je to jinak? Viz:  www.youtube.com/watch?v=c_deFM7n5tE . Včera přijeli do Liberce turisté z Pardubic. No, to je toho, zaremcají komunističtí neználkové, my jezdíme také. No jo, jenom je rozdíl jet někam za vyžebrané penízky; či na služebné kafíčko či jít za Tatranku nebo zasvé; jen-tak. Vedení svým místopředsedou SDCR o.s. - jinak tak předsedou Klubu socdem. seniórů pardubického kraje p.Petrem Kolmanem vyrazili VLAKEM do 1.ZOO na teritoriu Čech a na Ještěd. Jenom 25 lidí ... přivítala, tuto delegaci, jako první tvořící se spolupracující organizace za vicehejtmanku libereckého kraje a jménem hejtmana pí. Ing. Eva Čížková. Zároveň byly předány delegaci malé upomínkové předměty kraje coby připomínka chvíle PRVNÍHO společného kroku.

Žádné komunisticko-funkcionářské vypíjandy! Chlubení se řadovému členstvu kde jsme byli, co jsme snědli a vypili a v autobuse nám pak bylo... . Nýbrž vyústění práce skupin v zákl. organizacích a klubech. To je to, co Svaz pod vedením s. Ing.Pospíšila Oldřicha nemůže dokázat. Neumí to on, natož lidé kolem něj; neumí navázat na VŠE DOBRÉ CO... jak mluvil Zápotonda, neboť coby šéf NEZNÁLKŮ, nezná onen sběratel fcí, kromě hrabání pod sebe, nic jiného. Natož teorii M-L. On chce vést a SÁM coby týmový hráč - jak o sobě prohlašuje MUSÍ BÝT  V E D E N !! Co to je za předsedu, když ani na konci svého volebního období nedokáže předložit svůj předvolební Plán činnosti! To jinej kofr byl prof. Dr. Jan Solich, etc! Pod jeho vedením organizace vzkvétala. Tam jsou i kořeny sobotního potkání se v Liberci důchodců z pardubicka s přírodou liberecka. To není činnost spolku "padlých pane a dívek" věčné plagyátorky a inzerátem honícím ovečky; na netu vystupující coby Bekli. Je nasnadě, že vše je v úzké spolupráci s hejtmanstvím Liberec. Již před 4 roky byly při poslední poradě předsedů SDCR v Liberci dány tomuto základy. Bohužel soběstřední "filatelista" si neudělal ani čárku poznámek aby to využil. Nebo poznamenal a soudruhům v partaji to NEGEBÍROVALO?? 

Jestliže můj hejtman v Trenčíně dohoduje spolupráci na úrovni mezistátní; jeho první vicehejtmanka všestraně podporující turistiku a VŠECHNY FORMY vzdělávání se snaží o vytvoření podmínek činnosti, můžeme my, důchodci, stát bokem? ANI OMYLEM, obč. Pospíšile, jak zní tvé oblíbené rčení!

My jedeme rychlíkem a po vlastní linii. Nezavysle na komunistickych zaostalcích pražských. Samozřejmě, že s penězmi libereckého ani pardubického kraje BOHOVÉ OLYMPŠTÍ z Churchiláku počítat nemohou. Naši hejtmani je mají pro své důchodce a nikoli pro PŘEROZDĚLOVAČE z kachlikárny žižkovské. Je nasnadě, že kdo chce se může přidat, jak mi došlo předevšírem v poště od jedné mojí čtenářky.

Potkání se vojáků ČSLA;NLA;SA; Bundesweru; USArmy ... to nevoják a plafusák nedokáže zorganizovat. Starý REB-ák ano. Koho tedy zvolí asi VIII. sjezd Svazu důchodců za svého předsedu? UVIDÍME. Dle toho bude vypada jeho další cesta. Neboť můj volební program se nezměnil. Viz: Zkrácený volební programPJB.pdf (86,2 kB) a Úplné znění Předvolebního programu PJB v SDCR o.s. 2008..pdf (134,6 kB) .

Pouze přibylo moje osobní pozvání do Občanské společnosti VŠECHNY čtenáře, čtenářky, krátce -  lidi čtoucí tyto stránky. Podroněji na: www.ceska-konference.cz/; VIDEOPROJEV: www.youtube.com/watch?v=cmcse8uDfA8. Moje vyjadření je níže a tudíž: komunisté: NESBÍREJTE DRBY O MNE ani přes kraje : liberecky.denik.cz/zpravy_region/sedmdesatka-na-krku-ale-s-notebookem-si-tyka.html !

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět