202. Neokrádejte nás, v krajích! Nedáme se.

27.05.2011 06:21

Blíží se sjezd Svazu důchodců ČR. Ovládne ho opět sprofanovaná KSČ - její pohrobkové nebo již zvítězí lidský rozum? Že vás zarazila souvislost mezi toto větou a nadpisem ? Odpověď je nasnadě: PRAHA MÁ CHUŤ OKRÁDAT KRAJE.  Dokud se pouze lidí se sníženým IQ strefovali do mne - nevadilo mi to.  Důkaz - tyto moje stránky. Dokud s.Ing.Pospíšil Oldřich se svoji suitou věrných okrádali pouze Krajskou radu Liberec a Buvalu - chechtali jsme se. Ukázalo se ale, že komunisticko stébácko-gestapácke metody vyžírání schopných se rozvíjejí jak to poupátko. Pomalu ale jistě.

Před pár měsíci na nás zaútočil "delegát, "pověřená osoba" " - jak se nám představil ( pověření NEPŘEDLOŽIL) prý za Radu seniórů, abychom jí v libereckém kraji založili také. Že prý oni nám, krajům, vymůžou příspěvky a MY že jim je pošleme do PRAHY k přerozdělení. Ach, jak se zlou se potázal!! Nestačilo mu to.

Před pár týdny si "svoji cestou ouřední" nechal Ing. Pospíšil doložit jak je na tom s Radou seniorů Liberec; jaká je spolupráce s Buvalou. Několik "dnů" předtím jsme se na neformálním setkání předsedů krajů domluvili: Ať pražáci mají VLTAVU; my si budeme žít v našich podmínkách za naše peníze našim spůsobem. Jak nám to Stanovy umožňují. Pokud komunisté by rádi parazitovali na nás - ODCHOD BEZ POCTY! Zaplaťte za to co jste zničili a pokradli; a pak : ala breéve!!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět