200. Renta, důchod, penzička...

23.05.2011 04:07

Tak je to tady: OVM včera jasně prokázaly, co všechno vyvedli "souzí komouší" svou NEVZDĚLANOSTÍ & RUDOU PĚSTÍ likvidací lidsky rodinný vztahů. Nikdo si dosud u nás nepoložil otázku od kdy že to máme tzv. státní penze? Odpověď je nasnadě: Od gottwaldovského státního bankrotu lidem presentováno coby výměna peněz... .

Jestliže DNES souh ZAVADIL buntuje proti vyvádění peněz na důchody od státu ať teď řekne jak VRÁTIT komunistami zabrané penzijětvorné - důchodovotvorné prostředky nám, co nás éra lidovědemokratické a socialistického OMYLU moskevského o ně připravila. Když tvrdím, že z kachlikárny na Churchiláku žižkovském v Praze3 vane pokus o Rudou záři nad odbory coby GLORIOLA - mám pravdu!

Zaplaťte nám všem, zloději Partajničctí, co jste nám pobrali: nehnutelnosti, inteligenčné nápady, předpoklady rozvoje občanské společnosti; úzké rodinné vztahy a vazby; půdu a ostatní výrobní prostředky, etc. - pokud Kecálkové Neználkovští ještě víte co to bylo, je a BUDE! V Otázkách Václa Moravce včera JASNĚ to souh ZAVADIL řekl; PODŘEKL SE!!! Poslechněte si celou tu debatu, vážení a milí čtenáři moji. Již vás není málo! Tohoto se komunistické srdce BÁLO: inteligence lidské VZDĚLANÝCH důchodců!!! Mohou 100x / hodinu předkládat své zvratky rudí Ubožáčkové. Možná že jim postubertální adolescenti budou chvíli naslouchat ... než si "vygooglují" PRAVDU!

Až nám všem vrátí, co nám od roku 1945 tzv. soudruzi a jejich pohrobkovští dojiči státní kasy pokradli - NEBUDE POTŘEBA PENZIJNÍ REFORMA !!!!! Ja nebudu na milosti zda mi daji/nedaji berle-franc. hole. Ja si ten invalidní vozík elektrický, až přijde můj čas, KOUPÍM - budu mít z čeho! Nejsem, nebyl jsem - moji předkové obzvlášť jsme nebyli Žebráci Předkostelní. Neprochlastávali jsme; neproku...li; zachovali. Než to lumpenproletariat pokradl, prošustroval. Jak to bude s mými potomky - Bůh suď !

Hlavu vzhůru: můžeme na důchodcovskou turistiku po kauflandech, lídkech a KUPOVAT jídlo, co by ani naše prase nežralo! P. minister zemědělství o ničem NEVÍ : PROBUĎTE HO!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět