20/ Ukončen 2. semestr mého studia na právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze

11.05.2010 06:16

Včera po desáte hodině jsem odevzdal své fakultě esej na téma:Starobní důchod a zaměstnávíní důchodců. V úpném znění bude co nevidět k dispozici na záložce vlevo "O mne". Po parádních oslavách 6.narozenín www.vlaky.net  - TO BYL VÝKON, věřte mi! Nicméně díky kamarádům a výtečným přátelům kolem tohoto servru jse Esej dodělal a v termínu ODEVZDAL.  všichni neschopní "iopové" ze Svazu důchodců ČR o.s. mohou prskat vzteky; všichni z jeho tzv.VR - jinak: vlezdo . . .   trouby mohou závidět; všichni funcesběrači PRSKNĚTE VZTEKY! Vy máte Světskou slávu - já mám vědomosti; CO JE VÍC?

Komunističtí nohsledové poststaliských persón se od mojich dopisů jim a ostatním funkcionářom posílaných dištancují. ALE TO JE DOBŘE! Potvrzují, že mám pravdu; že je štve, že je zde osoba znalá a chtějící bránit práva důchodců reálně a nejenom verbálně!  Podrobnosti budou taktéž na záložce vlevo VOLBY

Jak mne bylo na životadárném osvěžujícím setkání s PŘÁTELI naleznete na www.vlaky.net a časem i na mojí záložce vlevo VLAKY.

NUTNĚ SI POTŘEBUJI "VORAZIT". Za pochopení předem vám všem milí moji a vysoce vážení čtenáři  a návštěvníci těchto stránek DĚKUJI PĚKNĚ.  je irelevantní zda jste v USA; Holandsku - Česku či Slovensku; v Tibetu, Číně či Austrálii. Internet je náš; vždyť jsme ještě mladí; Čech nakonec všude bratra má!

"Nájdte nás na každom kilometri; odtiaľto až na kraj sveta!" som si dovolil na záver túto parafrázu zo stršieho maďarského seriálu TV.

—————

Zpět