198. ROZHODL JSEM SE ...

15.05.2011 03:52

Tak tedy dospěl čas k mému rozhodnutí skončit s démonem komunismu a a ni vzduch s ním nedýchat. Ten čas přijít musel, neboť aby v 2.1/4 roku 2011 komunisticčtí vejškrabkové na mne se pokoušeli uplatňovat metody jejich Matičky - děkuji NE! To, co souzíí Ing.Pospíšil & comp. předvedli a začali sbírat pokoutně, cestou různých ORGÁNŮ A OUŘADŮ informaci o moji osobě a moji činnost - NO, DOVOLTE... !! To ještě se nenakrkaly hyena jagodovsko-gottwaldovská životem mých předků? Tak - dost!!!

Vše o mne je možno si vygooglovat, jak o mne napsal Denník. Viz: liberecky.denik.cz/zpravy_region/sedmdesatka-na-krku-ale-s-notebookem-si-tyka.html .  Samozřejmě tam, ani nikde jinde, se "různí THÝMOVÍ HRÁČI" nedozví moje myšlenky, plány, strategii a taktické předpoklady. Tam, ani nikde jinde se různé slepice ukdákané nedozví "KDE PÁNÍ ZÁMKY BERÚ..." jak jsem jedné pesóně non gráta řekl na její žárlivý dotaz kde že pan Buvala bere peníze na jízdy vlakem - když ONA se musí mačkat v autě na stejnou konferenci... .

Proto: Pěkně prosím své příznivce jakož čtenáře těchto řádků: NEPOJUJTE mne a mou organizaci s komunistickou snůškou Neználků a Nevzdělanců kolem Ing. Oldřicha Pospíšila a jeho tzv. VÝKONNÉ RADY SDCR v Praze. Přijímám za své návrhy členů SKUTEČNÝCH ČLENŮ Krajské rady Liberec, Svazu důchodců a uvádím je v činnost dnem 15,května 2011. Občanka Bedřiška Klíchová z Liberce sama před 2 roky vystoupila z naši rady - nemá žádného práva mluvit za tento orgán, NATOŽ  za jeho předsedu Pavla Jána Buvalu, řádně - demokraticky kandidujícího do voleb na nejbližším Sjezdu SCČR o.s. na post jeho předsedu.

ODĚLILI jsme se od komunistické svoloče. Nechť tedy ona dá pokoj nám, nechť se nejdřív naučí a zažije elementární základy člověka žijícího v demokratickém státě. Pak MOŽNÁ jí dáme některé naše poznatky a skušenosti. Já jsem za své znalosti si ZAPLATIL; Žádný pospíšil natož nějaká béékli nebudou na mne parazitovat; žádný gottwaldovský ouřad nebude o mne sbírat informace byť krajskou cestou ale komunisticko-esténáckými metodami! Neboť:

jsem svobodný člověk ve svobodné zemi;

pouze něco mám k políbení; ale: NĚKDY a NĚKÝM... . Komunisté mne nepokořili coby cucáka - natož nemockého dědka nad hrobem! Nevzdělanci nemohou řídit. KONEČNĚ i v novém Občanském zákoníku jsou uzákoněna základní LIDSKÁ práva lidské osobnosti - občana našeho státu. Je tam zakotveno i moje postavení OMBUDSMANA DŮCHODCŮ . Takže:žil jsem, žiji a budu žít! Budu se nadále vzdělávat a sloužit potřebným důchodců jež jsou omezovaní ve svých právech občanských a lidských. Samozřejmě: Vyčůránkové Pokusnícčtí - nepište mi. Vše se pozná a provalí. Viz gottwaldovsko-StBácký pokus "poptáváti se na" Buvalu a jeho...! PRAVDA  Z V Í T Ě Z Í  !

 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět