197. Společnost...

11.05.2011 04:41

Mnohokrát se vyskytuje toto slovo v různých souvislostech. Chci zaměřit čtenáře těchto řádků na společnost lidí kolem České konference jež za pár hodin se v Kutné hoře začnou sjíždět účastnící již III. ročníku. Bohužel bezemne. Nemoc si vybírá svou daň za mým pohrdáním svým zdravím.Bral jsem své dosavadní zdraví jako  věc samozřejmou, neměnnou. Ach ouvej, ono je to jinak. Jestliže ze dne na den zjistíte, že to nejde, že navíc se nemůžete hýbat jak by jste chtěl; že ... alé, vždyť každý důchodce to ví sám nejlépe, není-liž pravda. Moje dojmy z loňska z Poděbrad - račtne na: www.pozitivni-noviny.cz/cz/clanek-2009070049  aktualitu č. 23 - 21 . Samozřejmě je zde odkaz na stránky přímo: www.ceska-konference.cz pro současnost. tak alespoň v duchu budu s těmito lidmi; s přáteli; s občany lidské společnosti. Ve SPOLEČNOSTI lidí bez násilí, zákeřnosti; byť s normálními lidskými vlasnostmi. Tak jim alespoň touto formov posílám pozdrav a příjemné jednání o mnohdy i nepříjemných věcech ALE přijatelným spůsobem.

Společnost je také mezigenerační. Úmyslně to píši se slůvkem MEZI neboť poněkteří Neználkové si snáží vytváře svou... v domění, že ony nikdy nezestárnou... . Pak pochopitelně vůči těm, co jim nastavují zrcadlo lidské a společenské mají NEPŘÍČETNÝ slepičí vztek a kdákání kak když Lenhorka snesla vejce u nás doma. Bylo o mne ze strany nepřejících a zbabělých nositelů funkcí napsáno lecos. Do chvíle než vešel ve známost článek: liberecky.denik.cz/zpravy_region/sedmdesatka-na-krku-ale-s-notebookem-si-tyka.html do 20:00 slepice "trilkujíce" hodnotily MNE, moji nepřéhlednutelnou maličkost. Kdo jim ale, drbnám a Bábam Parapetkám dal k tomu právo? Žárlivost, vlastní neschopnost a strach, že by do Svazu mohl přivát svěží vítr a vyfoukat tu zatuchlinu komunistickou VEN!!

Společnost je také důchodcovská odkázaná na pomoc či domoc jiných i při osobní hygieně. Zde se projevuje také slepičí hyenizmus když za podání 0,5 dcl vody z vodovodu k lůžku si nechá zaplatit PEČOVATELKA 40,- Kč. Nedodání jídla k večeři obyvatelce DPS s poznámkou, že má PO pracovní době a že má sedět na ... když si požáda o nákup... . "Přemísťování" prádla NOVÉHO za staré; krádeže!!!! To také dělají také píčovatelky lidem od kterých jim závisí JEJICH mzda. To si ale ony neuvědumijí/nechtějí uvědomit  Pak nastupuje důchodcovský ombudsman.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět