194. Jede mašinka

07.05.2011 08:30

Ve chvíli co píši tyto řádky vyjela mašinka - extra linka - z Bratislavy hl.stan. do Bratislavy hl.st. Cez ... no, ale to si můžete přečíst na www.vlaky.net neboť tento server slaví SVÉ s e d m é  narozeniny. Ja však sedíce doma a trpíce pod praškama mohu pouze úpíc & litujíc závidět zdraví VŠEM ÚČASTNÍKŮM této spanilé jízdy. Nýbrž:

V duchu jsem s vámi: Mayo; Bubak; Karelf; Rail Fun; Mc Cleren; Pio; wxdf; Igi; a zbývajících cca 160 vlčáků jímž učarovaly 2 ocelové pásy obepínající svět. Tudíž přijměte od dědka alespoň:

POZDRAV!

Pozdravujem vás lesy, hory z tej duše pozdravujem vás...

Aj v tej vlakneťáckej motorke do Brezovej z Prešporka Nehokejovej.

Veď:

Čo mrcha svet skvántrí, zmorí:

vy vyliečíte, zalejete zas´!

V duchu pojedu s vámi, kamarádi. Bohužel již jenom v duchu. Mnozí jste mi byli oporou při mých začátcích práce na netu; učili jste mne "dálkově". Děkuji pěkně vám všem ! Loni na Spiši to hlt pro mne bylo již naposled. Díky inciativnímu mládí je stáří KRÁSNÉ, milí kamarádi!! Ja alespoň na Internetu uvidím kde všude jste byli, co jste viděli. Alespoň tak "s vámi všemi" si užít tu neopakovatelnou atmosféru nefalšované kamarádské pohody. Bez ohledu na funkci, národnost, konfesi, partajnost, věk a štátnu príslušnosť jsme jedna parta. Vy v reálu - ja již ve virtuálu ALE FURT spolu!!!

Pozitivní noviny začaly před léty akci: www.pozitivni-noviny.cz/cz/exkluzivne-seniori-k-pocitacum.php a vy jste to v praxi dokázali! Když se chce: všechno jde; pouze malé děti se musí učit chodit. Dnes doplňuji: alespoň drobeček zdravíčka od našeho Páníčka!

Dejte report, až se vrátíte; dejte pár fotek,ať to mohu s vámi byť se spožděním a virtuálně si užívat!

Slnečný deň &

Šťasnú cestu, priatelia!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět