184. Vztek a závist ZASLEPUJÍ

27.04.2011 02:25

Názorným příkladem komunistického svinstva jsou některé tzv.skopírované příspěvky jednoho živočícha: Waltra Nevzdělance. Jak může být komunistické očko naroubováno na občanské sdružení důsledně dodržující stanovy své? NIJAK; NELZE.

Jak zneužít "moc vůdkyně pracujícího lidu"? Naleznu zhrzrnou a tím pádem všehoschopnou ženskou a nastrčím jí tam, kam ani čert nemůže. Ani komunistický "ďábel" - tudíž použiji 67-letého "díblíka". Pak se napíše někým někam že tam byli všichni ... "představitelé" všech, a ONI svolali krajský orgán. Není to do nebe volající přímo bordel v myšlení a činnosti lidí jež by měli být nápomocni svým členům - důchodcům?

Může být nečlenka orgánu (ergo-kladívko:deklasovaná)  jeho byť pověřenou ale šéfkou? Dvadset let po Sametu to Ing.Oldřich Pospíšil z F-M jakožto "vrchní Zeus na Olympu" předvedl že ANO! Nějaké zákony-nezájem. Stanovy? CO TO JE? Samostatnost krajské organizace nesloužící jeho kultíku osobnosti - no, na co? Vždyť úspěchy schopných my zastínili jeho pěrvoschodítěľstvo-stalinovskoe ! Kam se podělo téměř 12.000 členů Svazu důchodců ČR o.s. za dobu bašování IOPa? Již se na to nemohli dívat.

Nějaká bekli@ z Liberce inzerátem v rubrice seznámení je nucena shánět do organizace lidi. Přesně dle její zásady: stačí mi 4-5 důchodců a budu žít jako královna... . Kde jsou ty stovky členů organizovaných v ... Krajské radě důchodců Liberec, když ona persóna musí se inzerovat?

I za cenu porušení všeho, za cenu zdraví ba dokonce života člověka se musí oni prostrči; jak by ne: měli učitele. KATYŇ SVĚDČÍ. Takže co je proti ním nemocný Buvala? Toť nejlepší příležitost jak i nad ním uplatnit svou moc. Na oslabeného nemocí - to si troufají... .

Pavel Ján Buvala 

—————

Zpět