183. Levý a pravý sloupec...

24.04.2011 06:14

Toto je pro všechny NOVÉ čtenáře těchto stránek; nakonec i pro ty co  jsou zde častěji. BOHUŽEL moje finanční situce mi neumožňuje si vymýšlet stránky jak bych chtěl. Jediná firma webnode.cz mi nabídla za přijatelný poplatek roční tyto stránky ve formátu jakém jsou.JIM patří moje PODĚKOVÁNÍ.

Zde však nastupuje IQ mých čtenářů a jejich huboké znalosti práce na PC a s myší. KOLEČKO na myši slouží k LISTOVÁNÍ ve stránkách a sloucích jejích!! (Nikoli k bruslení...) Články v pravém sloupci jsou svotkou;"výcucem" toho,  co senalezne vdalších článcích dalších sloupců. Když se mne na to ptali chlapi od Karpat - pochopil jsem, vysvětloval. Výsledkem je enormný nárůst "Ukrajiců" česky/slovensky čtoucích... . Cili: slouží to pro pouhou "hrubou" orientaci v NOVINKÁCH!!!

 PROSTŘEDNÍ sloupec je místem pro

  • a., nejkratší dobu trvající platné články a odkazy; fotky, plakátiky
  • b., dlouhodobou platnost mající věci
  • c., trvalo platné skutečnosti a fakta.

Levý sloupec jsem stanovil pro odkazy na partnerské stránky; na stránky přátelské; na stránky práci DŮCHODCOVSKÉHO ombudsmana NAKLONĚNÉ. 

Odkazy na různé stránky pro důchodce doporučené; právu důchodcovskému a životu penzistů příjemné a potřebné. Stačí na "obrázky" - banery či modře podtržené odkazy kliknout a adresou se dostanete na příslušné stránky; příslušného spolku-organizace.

Je nasnadě, že u mne nenaleznete ni zmínky o stránkách partají či partajemi placenych - VYDŽOVANÝCH.  V tomhle případě: " U KOLEGY - P R O R Í M !"  Mne žádná partaj za celých á let působení v důchodcovském hnutí nepohodila ani halíř; natož 1 Kč!! Holt - nejsem komunista; nemám mamulovskoAKADEMICKÝ titul; nejsem Žebrák Předkostelní  NEPARAZITUJÍ  z á s a d n ě  NA NIKOM  a ničem.

Sám si vařím, sám si peru: Just se na to nevy  kašlu!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět