180. Lidská blbost, závist, neschopnost?

18.04.2011 03:58

Nevím, co vede některé lidi "ouřad" mající po důchodcích dupající, úspěšné pomlouvací, shazovat a znehodnocovat práci jiných. Do smrti nepochopím PROČ platí:"... když já nemám krávu ať tvoje chcípne taký...". Nepochopím, když někdo není schopen cokoli vymyslet, udělat, proč v tom chce bránit jiným. To ještě furt platí to komunistické :Ušetřili jsme 1,- korunu!!! Stálo to sice 10 milionů Kčs, ale UŠETŘILI JSME... .

Na Slovensku dochází k masivnímu rušení železničních tratí do míst, kde je obtížné i busem se dostat. Při tom koně souzí zlikvidovali; lidí hospodařit odnaučili; cikánsky žít NENAUČILI - pouze rómsky... . Co bude ale pak až všichni všechno všem rozkradou? Únie stojí za prd-to se již ukazuje v plné nahotě. Dává dotace - figu: půjčuje; ale to již p. president Klaus tvrdí desíky let!! Na železnicích slovenských ani tyto európske dotace nestačí... . Neschopní je - RUŠÍ. ŽELEZNICE... NA ZÁPADĚ je modernizují. Čechoslováci-likvidují!!!

Když ministr Bárta železnice zvedajíc - závistivci ho odkopli; nic nepostavíc - aj ideu bourají. KRETÉNI neléčení! Ale mají v ruce moč... jenom. Žádnou moc. Na to potřebuji i mozek a ten jim jejich předkové v genech holt nenadělili.

Za duben,do dnešního dne,přes 10.000 stránek z tohoto servru stáhli čtenáři.Na vztek Neználkům, Povalečům a Kecálkům. Proč oni sami si webstránky neudělají takové, aby byl o ně zájem. Raději:kecaj, pomlovají, reál falšují dutou nemysící hlavou zunící; kloudnou myšlenku neprodukující. Zato závist - vztek - pomluvy - no, to by šlo. Na to stačí posadit serec - jak říká moje choť. IQ je naví! A má  holka moje plnou pravdu.

Nebo snad "pospíšilovci komunističctíů ze Svazu již teď pklné gatě mají, že po svém za předseduzvolení jim účet vystavím a peníze prošustrované navrátit zařídím? Bezezebytku, sralbodkové kydy kecající; bez obav!

Chteli by mne účty vystavovovat za moje peníze v organizaci mnou utracené. No, je to normální?Navyše protizákoně, protiprávně nějakou persónu prosazují někam, kam nemají gebír???...!

Ještěže se nelikvidují důchodci fyzicky. Tak se jim vše alespoň stěžuje parazitmi Předkostelními o penízky Žebrákmi! Dále: Deinstitucionalizace hrozí!!! Co o tom IOP & cop. ví? Jeho Vlzdoprdelkové ještě méně. Co s nimi? VYMĚNIT! Bude sjezd důchodců. Tam se ukáže zda Pravda Vítězí - nebo se jí ještě musí pomoct.

Když neumím - NEZÁVIDÍM! Radějí pomohu - je to snad utopie komunismu větší?

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět