165. Dokonáno jest!

11.04.2011 04:07

Včera jsem byl informován o bezprecedentním kroku nějaké "Jídášky" Bedřišky Klíchové jíž s.Ing. Pospíšil Oldřich sobě a své partaji vlastním spůsobem PROTLAČIL na mne ve fci zastupující persónu. Dokázala, možná že 1.samostatným krokem, -nevím -  o co jí ve skutečnosti jde zveřejněním náborového inzerátu v tisku. Ona. i její donátor, jasně prokázali, že jim jde pouze jen a jen o penízky. Ale: do vlastní kapsy-asi!! Proč jinak by se poušteli na tak tenky led?

"Dopisujíci" člen kom.StB "Walter" to v Návštěvní knize těchto stránek jasně prokázal: ubohou úroveň těchto lidí. On, ani jeho nominanti & NOMINANTKY neznajíce Stanovy SDCR o.s. píši takové dejdarovské Ptákoviny. (Promiňte, Pane umělče Dejdare - ale Vaše PTÁKOVINY jsou nezapomenutelné!) Proti takovýmto kecálkům jsem postavil vzdělanost důchodců. Proti "hrabošům pod sebe a do sebe" jsem postavil PRAVDU; POROZUMĚNÍ; DOPOMOC & SVÉPOMOC! Neboť jak dlouho zde budeme? Není náš život před cílem svého běhu? To ještě mám JA okrádat bližního svého byť "slepičím" spůsobem tím, že bych mlčel k takové nepravosti? OMYL!

Klíchová sama odmítla pracovat v Krajské radě SDCR Liberec založíc ji vlastní "Spolek padlých panen a dívek" či jak si to říkaly. Domnívajíc se, že Buvala je mimo - (dlouhodobě nemocen) vystartovala za pomoci s.IOP a svého chtíču ve prospěch momonu. Nedodržujíce zákony tohoto státu, natož Stanovy nějakého Svazu vystartili: jak na Velké pardubické! Skutečné potřeby nějakých, na pomoc druhých odkázaných, důchodců jsou jim u  ... zdi. Zapoměly ale na "strejdu" Taxise!

Onu persónu jsem již jednou poslal do Paďous když "po mne vyjela" s poukazem, že svou manželku jež mi byla dobrá v mládí NEOPUSTÍM! Za pár měsíců na to jsem třísknouc do stolu ve své kanceláři stvrdil své rozhodnutí zabránit využívání důchodců k obohacení vlastního. Byť po halířích... . To byla moje reakce na její konstatování že odchodem do důchodu NEHODLÁ snížit své nároky a svou životní úroveň. DVA ROKY byla zalezlá.

No což - ona hledá, spolu s Neználkem IOP em, chudáky co by je "živili"... Ja stavím proti ním ve své kandidatuře a ve svém programu VZDĚLANOST; INKLUZY; TOLERANTNOST; DOPOMOC a nezištné přátelství. Proti několika nevzdělancům poskomunistickým - stovky ba možná již tisíce důchodců - čtenářů těchto stránek. Již rok úspěšně pomáhám lidem coby dobrovolný důchodcovský ombudsman. Kto má sílu a odvahu mi zabránit ve snaze pomáhat potřebným?

Již v listopadu 2008 o mne psala jedna z "padlých panen a dívek" udržující svůj "pravidelný pitný režim" v Libereckém deníku jako o bývalém předsedovi SDCR. Tři roky uplynuly a opět štěkající feny vijí na měsíc... . Nedovolím parazitovat na důchodcích ; NIKOMU! Co nevidět dojde k deinstitucionalizaci sociální péče. Co o tom kdo z nečtenářů těchto stránek vi? Žádná kdákající slepice nebude si hrabat na mém hnojišti!!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět