161. Má majetek - ubrání ho!

02.04.2011 04:15

Před několika dny náš pán prezident opět prokázal, že není pouze "hradní pán zrezavělý" nýbrž člověk znalý, vědící jak často přitěžko se majetek nabývá. Samozřejmě - pokud nenatahuji pouze ruku po sociálních dávkách jako poněktří spoluobčané... . Pan prezident udělil milost člověku co bránil SVŮJ majetek: SBĚRNU šrotu proti tzv."sběračům kovů" z kategorie Nepřizpůsobivých. Poněkteří páni soudci a znalci práva tvrdili, že v době výstřelu to nebyla obrana majetku. Hm... . Kdo z ních viděl a zažil "kofoláka" přistiženého při krádeži? Kdo ze slovutních p.soudců slyšel přímo stupídně primitívní výmluvy zbabělého zloděje jež ze sběrny ukradne a obratem kov to do té samé sběrny ho přinese? Slyšel někteří z oněch P.T. soudců mlčení policistů PČR když se jim postaví corpus delicty proti Džamilovsko-ageňťurňe "ochraně" nepřispůsobivců na lidech parazitujících? To pak řeknou poze to :"... to víte..." nasedou do vozidla a opustí skroušeně místo činu.

Před pár dny minister spravedlnosti jasně naznačil, že nový Občanský zákoník nebude mít v sobě "zrůdně zrudlé" §§ z postkomunistického "Občana..." Opět snad pochopí i poněktří postkomunističtí právnící, že děti dědí po otci VŠE, byť by se jejich rodičky 100krát provdaly za jiné chlapy. Když jsem to do loňska tvrdil - téměř nikdo mi nevěřil. Pouze skuteční ZNALCI práva občanského! Totéž teď:

Jestliže představený po níže postaveném nemocném člověku požaduje jakýkoli prac. či služební úkon - OKRÁDÁ ho na jeho právech! Zářným expertem v tomhle je nějaký s. Ing. Oldřich Pospíšil & comp. Po nemocném člevěku jemuž sám nemoc přivodil, byť nepřímo, požaduje v době léčení čili PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI různé úkony s léčbou abslutně nesouvisející. Toť zářný příklad komunistického provokatéra vycvičeného ubohou periferní operatívou StB. Nevzdělanec - funkce sbírající filatelista... .

Odborářští bossové "zblbli" lékaře, blbnou další. Kdo se jim dá - dokazuje jak velké je jeho IQ. Stačí ty kecálky si párkrát poslechnout a při tom vidět jejich zbrunátnělé ksychty... . To jeden exdůče také tvrdil: "Bojuji za vaše peníze". No, samozřejmě, že ne za vlastní... platfusáku!

Tvrdě čekám na nový občanský zákoník! Zatím si mohu pouze spívat: www.youtube.com/watch?v=wOpRy9IGIs8 ; ano - svítá nad velkou louží marasmu. Pan president jasně rozsvítil směrovku k právu; díky.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět