156. Čas příchodu - čas odchodu.

21.03.2011 02:41

Tak to již v životě chodí. Mne se naplnil vymezený čas pro komlexnou lázeňskou léčbu a vraceje se do běžného života musím poděkovat VŠEM, jež se podíleli na stabilizaci mého zdravotního stavu za celý můj pobyt v Lázních Libverda. Již opět mohu chodit; již opět mohu mluvit podstatně déle než před měsícem. Samozřejmě, že jsem získal po celou dobu svého pobytu zde množství podkladů z dosud důchodci PODCEŇOVANÉHO spůsobu péče o zbytek svého zdraví - lázeňský. Při hodnocení tudíž musím poděkovat MUDr. Kiliánovi Tomáši a všem lázeňským jež mi musely z počátku MOC pomáhat při různých úkonech braní procedůr. Pane doktore a  "DĚVČATA" - děkuji pěkně ještě i touhle formou!

Že "ficka od černého nádobí" jež navodila kontraverzní otázku POJIŠTĚNĚC versus PLATIČ v € se za celých 5 neděl ani neomluvila poze vyhýbala se svědčí o ní samé... . Poučení, že jak Kč přicházející za klienta cestou pojišťovny - tak € při platbě hotově mají v našem státě stejnou pořizující služeb hodnotu. POSKYTOVATELI musí být jedno, čím příjemce služby platí. Na tom jsme se na dvou setkáních s majitelem lázní P.T. Alexandrem Seidlem shodli. Nečekal jsem, že si on najde pro ne čas ve svém hektickém pracovním SEDMIDENNÍM týdnu, jak jsem mohl vypozorovat. Naše spolupráce neskončila - kór když máme společné zájmy v mnohém.

Tímto se omlovám a vysvětluji, proč jsem na dotazy a žádosti o radu důchodců, čtenářů mých stránek, reagoval tak jak reagoval. Abych mohl být aktivní - musel jsem se po zdravotní stránce dát do pořádku. Samozřejmě zákulisné intriky IOP nepřestaly. On prokázal, že snad ani posazení mne na invalidní vozík nedokáže likvidovat jeho komunistickou nabubřelost. To si musel mé jméno brát do huby i na sjezdu ČSSD před pár dny v Brně?? To má ze mne takový strach? Může. Neboť znalosti a skušenosti z reálné pomoci důchodcům skutečně mohou zlikvidovat VEŠKEROU stranickost. ať příslušník té - či oné partaje - zestárne KAŽDÝ. I sběratel funkcí Ing. Oldřich Pospíšil z Frýdku - Místku. Veřte mi. 

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět