152.PODĚKOVÁNÍ Karlu f & dalším.

13.03.2011 02:44

Nebývá zvykem psát do vlastní Knihy návštěv tak to řeším svými stránkami. Ale po pořádku. Jaká je sobota v lázních - ví každy kdo se léčil či alespoň pobýval delší dobu v lázních. Tak v poklidu plynoucí den nepředpolkládal nic extra. Den - jako den; sobota navíc. Takže po dvou vodních procedúrách jsa řádně unaven a po 2 knedlicích s velice chutnou svíčkovou jsem si otevřel notebook a - vyhrnul se na mne kopec mailů blahopřejných. Nejvíc jich přišlo od skutečných přátel z www.vlaky.net/  všemi dostupnými prostředky: mail; www.facebook.com; rádio GEMER - SAMOZŘEJMĚ: www.radiohosting.cz/radio/radio10286/ o telefonátoch a SMSkách ani nemluvě. ZA VŠECHNY své blahopřání personifikuji via Ostravu - Karla Furiše. Neboť to byl jeden z těch co mi za Vlakneťáckou starou gardu pomáhali při křtu těchto  www.sduchodci.cz  stránek, pomalu před rokem, v Lysé nad Labem. Ukázalo se, že ať je to Kraelf z OV;Pio-BA;Igitt-KE;Mayo(veľký);Rail Fun-RA; Ostravak; => chlapy z Prahy, Milovic, Myjavy či Rožňavy krátce - ze všech koutů vspoměli si a : DĚDEK DĚKUJE / ĎAKUJE. Konštatuje: oslavy boli milé, zdravue sa vracia; dýcha sa mi a hýbe sa mi už skoro ako za mlada... .

Extra poděkovat se žádá předat kolegům ze Svazu důchodců ČR o.s.LBC; Písku; Pardubic;Ústí/L;PM;PB;HK; etc. Bylo to milé, velice milé. Že slovutná tzv. VÝKONNÁ RADA postalistitická si na starého chlapa ani nevzpomene jsem předpokládal. Známe své papenheimské. Vždyť Žebráci Předkostelní ti neví ani co je elementární povinnost ved. funcionáře - ky společenské organizace. Najedné straně 2 skuteční ostravaci-přátelé neťáci proti ním zakomplexovaný IOP. Kdo je víc? ...  Holt- není chachar jako chachar. Ale přítel CHACHAR  - to je chlap! Žádný umrouskaný "filatelista" z Neználkova - byť též od Ostravy.

Za cca 10 dnů bych se měl vrátit do civilního života podstatně zregenerován; pumpa tělová by mohla jž začít pracovat SNAD normálně při ochraně, obraně a prosazování práv důchodců. Bez ohledu zda od Aše či Chustu - jsoucímu teď občany EU.

Co nevidět opět bude www.ceska-konference.cz/, SeniorLíving, atd. Holt ale "záběh pumpy" urychlit nelze; lékař léčí - Pán Bůh uzdravuje. Takže : Díky Ti Karle Furiši; potkáme se osobně až... ale vždyť víš jak to myslím!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět