249. Poděkování za včerejšek spozorům, ale: NEJVÍCE!

14.09.2011 01:40

Včerejší den byl pro mne velice hektický. Okolnosti mne donutily k obchodním jednáním jak za mlada a to již BOHUŽEL nejde!! Tak se dostavily důsledky přetažení: totální UNAVA & VYČERPÁNÍ. Takže i tento článek je takový, no - nedodělek.

V podstatě všichni se mne ptali na totéž: jak jste úspěšný. Jenomže. copak to jde se chlubit úspěšností pomoci druhým, když to děláte coby dobrovolník? Tuto skutečnost mnozí členové Svazu důchodců České republiky o. s. nedomohli dlouho pochopit, a funkcionářský aktiv kolem Ing. Pospíšila (nesporně neinfikován komunistickým parazitizmem) nechápe; resp. nemůže pochopit, do dnes. Byli zvyklí žebrat po ÚV KSČ a podobných institucích - za kafíčko, tatranku… a odevzdat podepsanou „prezenčku“ se vším souhlasící!!! Jak však pomohly a pomáhají důchodcům ve skutečnosti:

TO SE NIKDO NEDOVÍ - TY MŮJ KVÍTKU MEDOVÝ!

 www.youtube.com/watch?v=UBluFbbM3yU

Řekla by moje nebohá matka. Tudíž: mějte si svůj nenasytný spolek starých budovatelů věcí a především ZÍTŘKŮ ZÁŘÍCÍCH! Důchodcovský ombudsman bude i nadále pomáhat důchodcům potřebným! Stačí použít Internet a Googla k jinému účelu než ke hraní či nekonečného přeposílaní nesmyslů hospodských.

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět