149. Znárodnění=>učit se znova Internacionálu?

09.03.2011 01:31

To mě napadlo po vyslechnutí "výronu" s.MUDr. Ratha o budoucím znárodnění středočeských nemocnic. Bohužel to nemusí být jeden z jeho "výronů" na které jsme již za léto jeho politické turistiky zvylí. Předvedl nám to již vyhnáním důchodců z Domova důchodců ve svém kraji pro potřeby zřízení Památníku...síně... bojových tradic. Tak - nemaje jiných relevantních informací se ptám čtenářů těchto řádků:Co asi udělal Svaz důchodců ČR o.s. Středočeského kraje pro své členstvo v postižené oblasti? Co na to jejho ideový vůdce a šéf Oldřich Pospíšil? No, co asi - stadardně: NIC. On todižto MUDr.Rath  nesdělil onomu Ingovi co asi zamýšlí a nevyžádal si od něj a slavné jeho Matičky straničky svolení. Tak na "svém lénu" si onen lénný pán může dělat co chce. Oba dva buduji Cochcárnu a tak abych byl rád, že již nejsem občan Kolína... . Bojovat se slepičí ukdákanosti v tzv. Krajské radě SDCR a ještě navíc vzdorovat p.lénnému - to by bylo i na mne moc. Mne stačí Rychlokvaška a Jídášová v mém kraji. Samozřejmě Neználkové čmárající do mých webstránek. Ty jsem odstavi ale na 54.kolej do šturcu.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR( dále MPSV) spolu s EU jde právě opačnou cestou Cestou deinstitucionizace těchto postomunistických úschoven pro staré a nemocné lidi. Cestou zlidštění kasárensko-otrokářských panství malých napoleonek; despotek a jiných s.tzv. "ředitelek" těchto institucí. Jasně a nesporně to bylo řečeno na zahojovací konferenci Projektu o níž jsem se již zmínil a určitě ještě se k ní dostanu. Vlasy na hlavě vstávají člověku dověděvšího se o krutovládcích, sadistech v těchto zařízeních. MUDr.Rath je chce budovat? Ing.Pospíšil (SDCR) ho asi podpoří za malý příspěvek do svého megaklubu pro osobní spotřebu jeho - mikrodůčeho. To členové SDCR a důchodci vůbec budou k návratu do 50. let občanům Slibotechnám a Soběhrabošům jen - tak přihlížet? Pochybuji.

Ja odmítám jakékoli formy a pokusy o ZNÁRODŇOVÁNÍ čehokoli a kýmkoli. Odmítám vrátit se do temna stalinské a poststalinské doby byť rouše partajní; jakékoli partaje a přikryto pláštikem keců o EU!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět