146."Proč cikáni nepracuji?"

04.03.2011 03:45

  Několikrát OPAKOVANĚ jsem obdržel mail s tímto názvem. Ale vždy jsem ho nepřečtený odmazal, nemaje čas na ptákoviny; pomyslel jsem si. Do chvíle, než jsem obdržel i mne PŘESVĚDČIVÝ obrázek s názvem Romská výplata:

A proč by měli když obdrží více než průměrný zaměstnanec „podporou státní“. Přes 22 tisíc => 1.843,- Kč měsíčně doplatku pro člověka co možná za celý život křížem stéblo slámy nepřeložil. Natož aby si na důchod vydělal. No, jak je z Poznámky pro adresáta nesporné: jedná se o pouhý DOPLATEK!! Jaká je asi jeho skutečná výše důchodu, se nabízí otázka? Vždyť tento DOPLATEK: to je 20,84134343548569 % mého důchodu měsíčního po 22 letech služby v 1. kategorii  a po zkrácení předsedou CÚV KSČ za úspěšný boj proti Sovětské armádě v srpnu 1968.

Pro Roma doplatek rovný 1/5 měsíčního důchodu podprůměrného důchodce v ČSFR ( to NENÍ PŘEKLEP!!) Tak co,“… Havlíčku, Havle…“, jak Tobě dupou králíci? Jo, cikáni,- ti MUSELI cosi dělat VE PROSPĚCH lidí. Komunisté je (chtěje integrovat) vystěhovali z jejich "dolanek", pokradli jejich domy, koně, zničili jejich staletou kulturu a rodové zákony - tradici. Co jim za to dali? Ing. Oldřichu Pospíšile & comp? KULOVÉ S PŘEHAZOVAČKOU! TAKŽE halovci jim to cestou různých "ageňťjur“ pražských a romských" takhle splácí. Kdo ale mne a mým potomkům zaplatí za ukradený majetek? Proč český důchodce MUSÍ se spokojit ve většině s PODPRŮMĚRNÝM důchodem za celoživotní práci a vytváření skutečných hodnot. Nikoli parazitováním na "GADŽACH SKURVENĚ BLBÍCH“? Rokere Kořane; dramatiku Havle, MUDro Džamilo... ;“komunisto“ Ing. Pospíšile: vysvětlete to občanům - dnes již bývalé ČSFR - BÝVALÉHO jednotného státu 2 bratrských národů.

Za Moravou Iveta dělá, co umí; dopřejme i našim politikům udělat a zachránit co se dá ze zbytků tzv. Předmnichovské republiky! Vraťte cikánům JEJICH kulturu; vraťte jim jejich šťastný život => jejich měřítka jsou jiná gadžovských! Umělý havlovský výšplech "RÓM" budiž nahrazen zpátky originálem, původním a jejich vlastním názvem v jejich jazyku. Zákony státu budiž platné pro VŠECHNY jeho občany, ale i OBYVATELE - HAVLÍČKU HAVLE!!!!!

Parazité komunističtí: přestanete těžit z cikánských dobrých duší; přestaňte jim dávat "lízátka" byť statisícová. NECHTE JE ŽÍT, ať jsou šťastní jako my důchodci. Vždyť jsme všichni občané JEDNOHO STÁTU, Havlíčku Havle & comp. není-liž pravda. Anebo: ZVYŠTE I NÁM naše podprůměrné důchody o 100%. Vždyť i my jsme obyvatelé EU, není-liž pravda! Havlíčku, Havle… . Ať máme důstojný život do zaklepání bačkorami; Na 2. svět si nic z vytvořených hodnot s sebou neodneseme!

To stránky, www.sdůchodci.cz ,  musí být hlasem na poušti? Vždyť nás čtou stá čtenářů nových denně. Do naší Knihy návštěv však píši někteří Neználkové - ale, názor si na "psavce/kině" udělejte na NĚ sami.

Pavel Ján Buvala

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět