142. Jídáš "polknul" sám sebe

27.02.2011 05:35

Tak nějak je mi divno kolem srdce co všechno Komunistická strana po svém V.sjezdu dokázala. Nedivím se, když pár nevzdělanců IQ úrovně superrychlokvašky Reicina. O tom, ani nedutajíc, jsem si vyslech "povídání na ČT 24 v pořadu www.ceskatelevize.cz/porady/10150778447-historie-cs/ . Z toho je mi 100% jasné proč se pospíšilovci chovají tak jak se chovají : JAKO HYENY!!!

Jestliže Reicin kontroloval "truhláře" Gottwalda a arm. generála Ludvíka Svobodu - no, proč by si nemohl nějaký ubohý IOP neznalý elementárních základů řízení troufnout na mne. Jenomže to tvrdě narazil: repete se nekoná - předběhli ho jeho souzí v padesátých letech, jež mne a mojí mámu na Sibiř poslali; CHTĚLI - N E S T I H L I . Mne tím na lecos připravili a proto ja, jako asi jediný v Ústřední radě Svazu důchodců ČR o.s. jsem v konstruktivní opozici a vytrval dosud. Z "povídání" k pořadu jsem vybral:

"Popravený popravčí.

Bedřich Reicin byl jedním z hlavních osnovatelů vykonstruovaných procesů začátkem padesátých let. Osobně dával rozkazy k fyzickému a psychickému týrání obviněných. Sám se nakonec stal obětí teroru, který rozpoutal.

Bedřich Reicin je jedna z významných postav v historické galerii českého zla. Od mládí fanatický komunista, aktivní spolupracovník sovětské tajné služby NKVD a vykonavatel jejích příkazů, spolupachatel vraždy generály Píky a dalších bojovníků z front 2. světové války, podílník na mnoha zmarněných životech důstojníků, mučitel vyslýchaných. Nakonec se sám stal obětí režimu, kterému oddaně sloužil. Reicin skončil na šibenici během čistek v padesátých letech jako člen "protistátního spikleneckého centra"."

Předtím stihl odrovnat a fyzicky zlikvidovat lidi jako byli např.JUDr. Vladimír Clementis, rodák z Tisovca, Slovensko; Rudolf Slánský;

  

 Evžen Löbl;Frank; Šváb; Artur London; brňák Otto Šling ... a další.

"Hodně z obviněných byli Židé, ale měli příliš nízké funkce. Hlavu spiknutí bylo třeba hledat jinde, výše. Doplatil na to Rudolf Slánský (Salzmann), generální tajemník Komunistické strany Československa. Záhy byla o jeho zradě napsána první souhrnná zpráva, která byla doručena Gottwaldovi. Ten se zhrozil. Nemohl pochopit, že jeho dlouholetý spolupracovník by mohl být nepřítelem strany. Přesto však Gottwald souhlasil s tím, aby vyšetřování pokračovalo. Musel vědět, že obvinění nejsou pravdivá, protože Slánský prakticky všechno, co udělal, s ním předem konzultoval. Gottwald měl ale panický strach, že by Stalin mohl považovat za nepřítele i jeho strany. Slánského pád byl proto rychlý" uvádí se na: www.crg.cz/~historie/referaty/20-stoleti/slansky/index.htm .Slov dále již není zapotřebí. "Filatelista IOP" měl dobré stranické předky. Metody mají furt stejné; čtěte i to co sami na sebe vypovědí v dnešní době na různých důchodcovských servrech a hlavě  na churchiláku v Praze 3. Kachlikárna - hm - MUDr. dopadli jako DOPADLI... .

Nikoli již Komunistická, nýbrž Požíračska strana to byla. Jaká asi je?

Pavel Ján Buvala 

—————

Zpět