142. Co na to Žebráci Předkostelní ?

28.02.2011 04:05

Štěkat na měsíc dovede každá fena. Proto jsem včara NAPOSLED zareagoval ve své Knize návštěv na "dokrvavené" štěky vzteklých fen. Copak je to "ciciak" nebo již "dospělák", že píše takové inteligenčné nesmysly. No - ony nejsou samy... . www.fragmenty.cz/ uveřejnily článek jíž přebírám beze zbytku:"

Senioři, děkujeme. Odejděte !!!

RADOMÍR DOLANSKÝ

V posledních týdnech se stáváme svědky odhalování hnusu v nás. Řada mladých lidí se vyjadřuje o důchodcích způsobem, který jako by vypadl z nacistických učebnic o řízené selekci. Straší také seniory, že jim okleští důchody. Důchody, které si poctivě odpracovali, které jim nikdo nedává darem jako jiným skupinám v české kotlině. Kam jsme to dopracovali s úctou a vychováním, jestliže dovedeme takto otevřeně a s opovržením mluvit o seniorech jako o nepříjemné přítěži státu, o nutném zlu, jako o hospodářské brzdě rozletu mladých? Zaslepeni vlastní chtivostí, jsme schopni seniory po celoživotní odvedené práci, stavět takřka na úroveň těch, co se záměrně celoživotně práci vyhýbají a přesto berou nezasloužené sociální podpory. Pro některé omezence jsou obě skupiny darmožrouty bez rozdílu. Právě velká část dnešních „Übermenschen“ (nadlidí) ze Sněmovní, Senátu či ministerstev a odkudkoliv, kde se moc mění v osobní prospěch, by se důchodcům měla klanět obzvláště hluboko. Co je to v nás za netvora, že čím více jdeme dopředu, o to víc zapomínáme na úctu k těm, kteří nám to umožnili? Jaký vzor mají mít naše děti v takových lidech, kteří jsou schopni žádat i po seniorech peníze, jež dluží republika díky šlendriánsky odvedené ( ne )- práci politiků? Měli bychom se stydět o to víc, že je to česká země, kde Božena Němcová napsala knihu Babička, která není science fiction, takové babičky i dnes opravdu žijí a jsou tím nejvzácnějším pokladem pro naše děti. I pro vaše, politici, jednou i pro vaše, mládeži!!!>>>" .

         Toto je výsledek snah nevýchovných jež se docílily bezpřecedentním ustupováním batolatům, puberťákům, adolescentům, "mladým" ze strachu. Ze strachu rodinného, osobního, celospoločenského. Krátce řečeno: protipřírodní výchovy dětí; neznávaním autority otce; přeceňováním role rodičky, udržovatelky ohně rodinného krbu. Proto, jak je vidět, žel, moje úloha je zde nutná a mnohí člověk v důchodu si sám neporadí. To vidím z docházejících dotazů a jejich struktury.

           Proto, kromě jiného, jsem se rozhodl kandidovat i na předsedu Svazu ( nikoli CLUBU) důchodců o.s. ČR.  Na vztek vzteklým a neschopným fenám jež umí štěkat na měsíc sice nádherně; ale přestane on snad pro to svítit? 

           Proto, že je potřeba "být v obraze" dění současného života a nespokojiti se pouze s "primátorským kafíčkem" a Tatrankou 1x za čtvrt roku byť by byla grátis / za bůra jež stejně jde do kapsičky kolegyňky Bebinky... .

            Proto, že nikdo není dokonalý a sám si NIKDY neystačí a

           Protože komunisté všemi prostrředky bránili a brání vzdělání a vzdělávání lidí, kór na IT; stydíce se za svou vlastní byť partajnicky zrádnou ale stále nemoudrost, nevzdělanost ... .

           Protože za falešnou skromností se obvykle skrývá nebetyčná zlodějina a parazitizmus dotyčné persóny... .

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět