141. Neděkujte, pochybili jste. KLUCÍ!

26.02.2011 01:29

Je lehké nabudit chlapa jež má pocit ukřivděnosti. Když slepice zakdáká - vejce je na světě a to se stalo "ukřivděnými" lékaři jež tvrdě podlehli postkomunistickému způsobu práce odborářských bossů umocněnou schopnostmi s. Hrabovského & comp. Bohužel nikdo z nich nevzal v úvahu skutečný nekecavý, neproklamační život na odděleních špitálů. Podívejte se na : www.novinky.cz/domaci/226259-odveta-zhrzenych-sester-lekari-uz-se-v-praci-nevyspi.html a zvažte do jaké míry výpovědi podali skuteční chlapi; lékaři a do jaké míry zhrzení maminkovsky nevychovaní cucácčtí hermafrodité. "Chci všechno, všechno, všecho ... udělej stojku ... a cos´mi koupil z výplaty?" Zapoměli, že jedinec nemůže vydržet bez "vorazu" sloužit 10, 12, natož 24 hodinovky...!! Že jsem něco těch 24 - 36 hod. služeb od svých 17 let odsloužil. Byť ne zrovna v bílém plášti nýbrž - jak známo- v khaky. Ale noc maje svoji MOC rozdílu nedělá!

Soudruh Hrabovský se spolupracovníky ukázal, že ONI umí. Kdo další mu naletí? Život to není pouhé napsání nějaké zprávičky; natočení šotu; zbláznění pár kolozubků nazrzlých. Ve výše citovaném článku je to vyjadřeno naprosto jednoznačně. Byť diskuse k němu problematiku lehce i zlehčuje.

Ano, problémů a DLOUHODOBÝCH(!) je v postsocialistické zemi obvykle haffo, hodně, příliš.(To na vysvětlení rejpalce a kecálkům z Návštěvní knihy těchto stránek.)

Žiji v očekávání co Konference  Transformace a deinstitucionalizace sociálních služeb přinese do práce důchodcovského ombudsmana. Jsem zvědavý, jak to pomůže odstranit byrokratický přístup úřednic v mnohých DD;DS; DPS; a jiných podobných institucích A TRANSFORMOVAT ho do lidského vztahu k chovancům, dědečků, klientům apod. jak NÁM, ze kterých jde i jejich výplata, říkají. Budeme opět lidmi? Vždyť mzda každé byrokratky v sociálních službách plyne z tržeb a příspěvků od lidí o které mají pečovat; jímž MAJÍ  S L O U Ž I T ! Proto to opakuji a zdůrazňuji v naději, že nebudu mít co řešit.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět