140. Přej - bude Ti přáno!

25.02.2011 02:07

Pár nepřejících téžobyvatel se našlo, jež mi můj úspěch nepřeje. Sami ale svou neschopnost, duševní zaostalost a zbabělost dávají dostatečně najevo. Jsou k poznání. Ale to již tak chodí: někdo umí a má; jiný neumí, je líný a tak nemá. Pardon, on má také ale: vztek, závist a...žlučník. Čili: parazit lidské společnosti neboť ten žlučník si stejně musí pak léčit na NÁŠ úkor. Svoji blbost - na naše náklady. Ale i tací lidí jsou v občanské společnosti; i parazité na práci jiných - o tom jsme se za posledních pár desítek let přesvědčili mnohokrát. Naposledy v moji Knize návštěv, jíž si nějaká slepice ukdákaná plete s parapetem panelákový pro drby, pomluvy, nesmysly a podobné zvrácené výrony. Aby si udělal svoje stránky - a to ne! To stojí peníze. Ona potřebuje ŽIVITELE. No, nakrkej se padlá osobo. Mne neubyde!

Bílé pláště - nepřáli => prohráli. Soudruh Hrabovský si hrábnul a vydělal na lidské blbosti a závisti na lékařích českého státu. Pokouší se vydělat na jiných skupinách obyvatelstva. Asi vydělá. Dobře mu tak, když jsou blbci TRUBCI - ať aspoň platí a někdo na nich stejně vydělá. Jejich blbost - jemu k zisku poslouží. Ale pak vzteklé feny začnou sekat, drbat a pomlouvat. Když on své bude mít - mohou mu ZRCADLO políbit! 

Po mne již také postupně různé persóny žebrají a rády by parazitovaly na mne. Vůdkyní jejich je nějaká Pepina Reinholcojc ke svými grls´ jež do dneška nepochopila moje odtušení na její dotaz odkud to či ono mám. Řekl jsem jí tenkrát: "...hja, kde páni zámky berú, viete?" Ona si dodnes s tím hlavu láme a stejně kulové ví, maje nízké íqí... . Totéž ženské parazitující na lidechněkdy i s akademickými tituly a ledačehos´ znalé, by rády na dědkovi parazitovaly třeba i na těchto mojich stránkách. No, představte si to! Všem vzkazuji: TÚDLE ! Jsem pro spolupráci, jsem i pro bártr. Ale na mých stránkách chtít vydělávat a pak se za bukem ještě chechtat? TŮŮŮDLE!

Obdobně i důchodci, když jsou v koncích napíši, brnknou. SVÉMU, DŮCHODCOVSKÉMU ombudsmanovi. Neboť ve věci bez praxí a nevzdělání - množství lidí ani Velkému Maovi nepomohlo. Byť měl vápenku v každě dědině, jak známo, v miliardové Číně. A rukodělo garážové - no, socialistickým kutilkám to stačilo. Dnešním lidem NIKOLI!

POCHOPILY PERSÓNY ?

Pozitivní den všem!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět