139.Někdy se to tak semele... .

24.02.2011 02:20

Po předvčerejších blahodárných účincích zdejší vody na moji "rachatickou" tělesnou schránku (kdo mne zná osobně - ví jak to myslím...) jsem včera MUSEL vysadit a na radu lékaře ODPOČÍVAT. I když hubnu parádně - no, nic prý se nesmí přehánět. To jsem sem přišel zaběhnout svou pumpu tělesnou po GO, jak známo oběcně.

V pondělí, úterý budu se vzdělávat ve prospěch SVÝCH důchodců. Podrobnosti aj na:www.trass.cz/TrassDefault.aspx . Zároveň dělat věci na které IOP & comp. absloutně NESTAČÍ, takže konstruktivní opozice MUSÍ nastoupit na místo NESCHOPNÉ koalice. Nemám snad pravdu?

Poděkování moje patří p. Ondrejovi Dobošovi do Bratislavy za jeho opakované, příjemné, vysílání melodií našeho mládí via  www.majgemer.sk/kontakty a především důchodcovského ČESKOSLOVENSKÉHO rádia internetového: www.radiohosting.cz/radio/radio10286/ . Bylo ho slyšet VÝTEČNĚ; írečitá slovenčina zněla v Libverdě; Liberci; Šluknově; Jiříkově; Torontu a Praze, pochopitelně.

Lékaři dostali rozum. SNAD. Co škody napáchal Hrabovský a comp! Jen když on si nahrabal, ale může si event. i HRÁBNOUT... . Pěkně napsal Michal Haslinger: " Kolik stála odborářská stávka pod taktovkou soudruha Hrabovského?

Nemohu se již delší dobu stačit divit nad tím, co se děje v našem zdravotnictví. Začínám chápat požadavek spousty politiků i občanů, aby si vzdělání platili lidé sami. Chápal bych, že by se nelíbilo lékařům na západ od nás, že jejich platy jsou malé vzhledem k tomu, co do vzdělání investovali. U nás ale lékaři neinvestovali nic, tedy nic víc než ostatní vysokoškoláci, kteří mají často platy nižší než oni. Hlavně bylo ale otřesné, že si lékaři dovolili skrývat své zištné pohnutky za politické reformy, kterým z nich nikdo nerozumí a těch pár "odborářských předáků" jen papouškovalo soudruha Hrabovského, kterému platili miliony ze zdravotního pojištění na nedůstojnou kampaň. Soudruh Hrabovský samozřejmě nezdělí kolik za tuto hnusnou kampaň "Nás odchod, Vaše smrt!" dostal. Prostě se projevil komunistický a estébácký agent tak jako už dlouho žádný. Nedá se dodat nic víc, než že komunisté tu zase vystrkují růžky a je konečně čas, aby se nad tímto probléme zamysleli naši vládnoucí politici a nenechávali se již nikdy zatahovat do podobných vyděračských diskusí, které mají sloužit jen k poukazování na to, jak to dělají špatně a připravovat cestu levice k moci." Převzato z www.fragmenty.cz/ .

To se tak semlelo... .

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět