138. Konstruktivní opozice

23.02.2011 01:13

Co keců od různých Všeználků a chytrolínů jsem musel vyslechnout za termín DŮCHODCOVSKÝ OMBUDSMAN. Co připomínek od lidí, co to se mnou "...mysleli upřimně". Co proroků mi předpovídalo krach dokonce před začátkem!! Jak by to bylo příjemné, kdyby OMUDSMAN pro důchodce nebyl zapotřebí! Jelikož ale moc převzavší jeho imperátorké pěrvoschodítelstvo s.Ing.Oldřich Pospíšil se projevil tak, jak se projevi; když jsem ho v září 2009 na zasedání Ústřední rady SDCR o.s. v té době ještě... vyzval k odstoupení pro neschopnost a blbost partajnícky vykličkoval - co mi zbylo?

Když mi Pospíšil s Němcovou "ukradli" pár sponzorů a znemožnili telefonování a mailování DŮCHODCŮM, členům Svazu, za 1,- Kč za hovor/spojení denně; když prskajíce nádhernou závistí vypustili saň do mého teritória, byť původně z mého "ovčince" ale nevzdělanou, komunisticky tvrdě poznamenanou, ba dokonce mne přímo okrádající na financích moji rodiny co mi zbylo? Přejít do OPOZICE, ale konstruktivní. Tak jsem dosáhl, co jsem dosáhl a remcálkové - prskněte vzteky!

Jako příslušník REBu spojvojska ČSLA jsem se musel přeškolit na civilní organizování života. NEPODROBIL a NEPODROBÍM SE partajníckému znásilňování osobnosti člověka. Byť mne HvPospisill "trestal" coby představitel OBČANSKÉHO sdružení PŘEDSTAVITELE obč.sdr. téhož jenom pro to, že jsem odmítal sdělit svůj zdroj financí pro svou Krajskou radu v Liberci. Ja jsem si proškolení musel zaplatit z vlastního a on prarazitují chtěl přijít gráti k vědomostem? Túdle!

V pondělí 28. února začíná konference MPSV S MEZINÁRODNÍ účastí pod názvem:Transformace a deinstitucionalizace sociálních služeb v Hradci Králové, hotelu Nové Adalbertinum. Tipněte si, kolik asi představitelů SDCR; RSCR a podobných institutů kde je "zaháčkovaný JIŽ" Ing. Pospíšil tam bude aby se poučili, informovali; mohli dát info svým členům?  K této hodině a tomu dni NIKDO, kromě "krajánka" z Liberce a předsedu jedné z jeho organizací ve prospěch důchodců pracujících.

Byl SeniorLíving v Pardubicích - kromě domácich a Liberce ani čtvrt nohy. Nepočítám p.Dr.PERNESE z RSCR jež vystoupil se svou ale velice poučnou statistikou. Jó, být tam šampáňo za cizí peníze - Oda Pospíšilů by tam šel nejméně 3x, věřte mi.

Blíží se termín konání České konference v Poděbradech. (Blíže co nevidět na: www.ceska-konference.cz/  nesporně) Domníváte se, že tam bude náš filatelista či jeho spolupracovnice Vrchní Cenzorka s doprovody?? Necháme se překvapit. Loni, za peníze ČSSD, se raději dělalo "rošambóó" v Repré v Praze... samozřejmě v přísně partajnickém duchu cucání peněz Žebráky Předkostelními.

Potřeby důchodců a naplněnost hesla Svazu Důchodci důchodcům.... pašly v ... Dunáááj. Takže, až se bude konat na podzim prozatím dův.taj.mob. sjezd tohoto pěnězovodu pro vybrané a znalé zlodějin, vezte že je NUTNÉ vyměnit to prohnilé partajníčením páchnoucí stalinisticko-komunistické vedené vystřídat a PODĚKOVAT - ODEJDĚTE, další škody nepáchejte!

Pavel Ján Buvala, předseda Krajské rady Liberec SDCR o.s.,

člen Ústřední rady této organizace od XI.2008 v opozici. 

Dále ke studiu a zamyšlení: 

Další příspěvek MUDr. Tomáše Kiliána

Viz rubrika: Zdraví: srdce - pumpa energie

Za  KSČM z levé opozice: Co nám slibovali

V Volby porubrika materiály platné :článek PhDr. Josef Hellera, CSc., důchodce, dobrovolného spolupracovníak odborného zázemí KSČM

 

—————

Zpět