137.Nenasytní, nerozhodní - lékaři?

21.02.2011 02:25

Jak to dopadá s tzv."odborovými dochtoři" je známo. Již je nesporné, že "tahat se za fusekli" se zaměstnavatelem je, slušně řečeno, PTÁKOVINA. Kolozubka Zrzavý zvedl prapor revoluce (po celé zemi rozvinul...) a - sežere ho, dle jeho vlastních slov. Kam se poděl MUDr. Engel, ptám se. No, jednoduchá odpověď: stal se z něho ROH-ácký odborář. Byla jiná doba když ROH vládlo zaměstnancům poukazy podporujíce politiku ÚV KSČ. Ale dnes? Po listopadu; nikoli po ÚNORU je tento stát. A zaplať Pán Bůh za to! 

Když nepřestávajícím zvyšováním nároků, tzv. taktikou odborů, tlačili vládu ČR protiústavním ba přímo bezcharakterním způsobem ke zdi - no, jsou to vůbec  ještě demokraté, chlapi; nebo komunisté, poststalinci? Rozhodnutí nechávám na každém soudném člověku čtoucím tyto řádky a stránky.

Totéž se stalo ve Svazu důchodců. Kde k uchopení moci "rudou hydrou" již čtvrtým rokem dochází. To by se mohlo stat, že tak, jak zblbnul LOK lékaře, může SDCR zblbnout důchodce k nepředloženostem možná i protizákonným... . Jeden neví co Rudá záře nad Kladnem je schopna vymyslet. Mezi námi je hodně pohrobků vděčným stalinistům a biľakovcum za bídu a nevzdělanost intelektuální v této zemi. Dopručuji článek svého kolegy v rubrice Volby, podrubrice Materiály platné. Byť jako člen KSČM je k diskusi a ne jako nekteří vzteklí psi/psice ňafající v Návštěvní knize. Srovnejte si, prosím, rétorilu verbální člověka normálního s těmi co si myslí že se věci vrátí do 50.let XX.století. Jak pošetilé.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět