135. To je novina!

19.02.2011 02:20

Na moji Knize návštěv, na stránkách důchodcovského ombudsmana www.sduchodci.cz  se objevil tento výron ubohého komunistického mozečku.:

"Datum: 17.02.2011

Vložil: Mariánka

Titulek: Co Vy na to,pane plukovník

Ústřední rada SDČR, o.s. se sešla na svém 10. řádném zasedání dne 25. ledna 2011 v Praze. Zde se zabývala situací v Libereckém kraji a po projednání odvolání pana Pavla Buvaly z funkce předsedy krajské rady jednomyslně schválila. Jednomyslně schvália paní Bedřišku Klíchovou jako zástupkyní Krajské rady SDČR Liberec v Ústřední radě SDČR s hlasovacím právem. Řádná krajská konference s novými volbami proběhne v Liberci nejpozději do konce června 2011.Ing. Oldřich Pospíšil v.r.
předseda SDČR, o.s. "

 

To je naprosto konkrétní důkaz slabomyslnosti a omezenosti současného vedení Svazu důchodců ČR o.s. neboť porušuje zákony lidské i společenské; obyčejové i zvykové. Krátce všechny co jich je.

Copak je možné dle zákonů manipulovat s člověkem v době jeho nemoci, na PN se každý léčí -jak známo. Hyeny požírají mršiny; komunisté jak je obecně známo i živé a zatím nemocné... .

Svému členovi Ústřední rady SDCR na lednovou schůzi ani Pozvánku sekretářka neposlala. Jak mohl její člen BUVALA zopakovat a potvrdit svou omluvenku - byť formálně?

Může konference proběhnout? To má nohy? Oline, Oline, marš do 1.třídy ZŠ!

Co je to za cochcárnu, když si nějaký IOP z džungle nechá odkývat NEČLENKU Krajské rady Liberec když á conto ona sama z ní vystoupila odmítúc pracovat pro důchodce dobrovolnícky t.j. bez financí.
Když sám Bůh Olypský se jmenuje předsedou finanční komise... Stalin-hadr, musí před Chaharem na hrnec. Je to ještě nepolitické OBČANSKÉ SDRUŽENÍ?

NEMOCNÍ A SCHOPNÍ : K E   zdi; KOMANDO salvou pal! Znělo v Katyni; s. Pospíšil měl dobré školitele.

Nějaký sjezd - to, prý. ho nes.. e, říkaval a snad i říká. Já jsem ho nevolil, volit nebudu. Byl jsem a jsem jeho protikandidátem za kterého mluví činy a ne ukořistěné "...penísky, moje penísky..." pokud nějakému polovzdělanci tato etüda cosi řekne. Pospíšilovi - ANO ale do vlastní kampsy jak tomu protagonistovi; (Ty, Hanko, co to je, co to ten Buvala píše?" bude opět znít mezi Frýdkem a Kladnem; event. v kachlikárně na churchiláku v Prace.

Neuznáva již ani závěry VII. sjezdu: KDE JSOU P Ů V O D N Í  MATERIÁLY; Proč nejsou na netu??  nebo snad členy Ústřední rady nezvolil sjezd nýbrž "ňaaká píKlíchova s ňákým Chacharem"?

Neboť to, co provedl s.Oldřich Pospíšil viz výše je

NEPLATNÝ PRÁVNÝ ÚKON

Jak je obecně známo. Počínaje dneškem UZAVÍRÁM Knihu návštěv těmto a podobným duševně omezeným výronům. Bude dál Knihou návštěv těchto stránek. Pochopitelně z hlediska obecně a trestně právního BUDOU využity. Toť nesporné.

Pro předvolebné období mám rubriku vlevo jasně a zřetelně označenou i pro polovzdělance ale aspoň trochu gramotné Volby.   

Nennechá si od nějakého IOPa dělat z toho čalamádovou bramboračku

Pavel Ján Buvala
 

—————

Zpět