133. LL heute...

17.02.2011 01:27

Dnes opět zazní www.youtube.com/watch?v=ZMuBlqK7pVY&feature=related  a já tam nebudu trávíce čtvrtý den v lázních a posilujíce se do "lítého boje" s komunisticko pospíšilovskou hrabivostí. Tak - pokud se půjdete kulturně posílit na DNEŠNÍ koncert Zuzky Stirské - spomeňte tedy i na mne - dědečka v dálí lázeňské- jak je mi .

Jeví se potřeba "býti v obraze" neboť život pacienta lázeňského je diametrálně odlišný od života "doma" denního.  Samozřejmě, kecálkové budou mít připomínky k tomu proč píši samozřejmosti - holt každý podle svého duševního obzoru. Neboť ja doma určitě namám tolik příležitostí si "zašprechtit" a poznat i ponekud jinou kultúru než je kultura rejpalů " já bych´... " "kdybych já chtěl..." Oni lámou češtinu no a já se domluvím slušně německy. Sice mne pak bolí ruce/nohy ale SE DOMLUVÍM. Největší šou jsem zažil a kolegou Kharlem au§ Roztock... Nakonec jsme skončili u ruštiny a jak se nám prášilo od hu.. ústoček; papulek...!!! Lituji, že jsem se na JSŠ nenaučil tak jak rusky stejně kvalitně německy; rodilá ruska na jedné straně - rodilá němka na straně druhé. No a jeden student nevycválenej... .  

Jak jinak - přišlel i první mráček když mne persóna služební, původem na východ od Vyšného Německého o europském stolování a hygieně poučovati chtěla. Poprosil jsem vedoucí jídelny a PROBLEM  - N E B Y L ... !  LVY  domine Alexandra Seidla před budovou Ostrava zabraly. Z toho plyne jedno: Kdo se dá ať trpí; kdo chce právo a spravedlnost ať se OZVE  a nemlčí; ale tam kam to přísluší - nejen na parapet! Dobude se svých nároků, věřte mi!

Z činnosti důchodcovského ombudsmana se nevymyká činnost s partajemi je mají zájem podpořit a především obhajovat práva a NÁROKY  v š e c h   důchodců a nejenom "vyvolených paznechtů" jak to činí Ing.Pospíšil momentálně ještě předseda Svazu o němž NIC NEVÍ!!!! 

Začal jsem Stranou Knservativní; příslib mám ze strany KSČM... . Sledujte, prosím, rubriku VOLBY; podrubriku Materiály platné.

Nemouří a dušeně zaostalí mlátiči do kláves PC třeste se; "... bo čo i tam dušu dáš - v tom boji divokom: MOR TY LEN a voľ nebyť ako byť otrokom!"

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět