132.,Druhý den v LÁZNÍCH

16.02.2011 01:10

Kdyby jste jenom věděli, jak mne se sem NECHTĚLO!!! Nebýt toho, že ošetřující lékař v Liberci řekl :" Dobře, p. Buvala; však nemusíte. Podepište mi papír a - dobrý..." A to ne! Jak má Buvala cosi podepsat - 100x si to rozmyslí. Nepodepsal jsem, jsem zde a je mi dobře neboť : www.youtube.com/watch?v=9qNbO2-bvAM ! Také jsem si uvědomil závažnost provedené GO pumpy mého těla. Kór´ když mi řekl, že jsem měl jet do LÁZNÍ JIŽ po druhé, od propuštění ze špitálu - jaký to byl zásah!! Omlovám se všem co mne vyndali spod kosy té osoby Zubaté a: DĚKUJI.

Připomímky a doporučení MUDr. Tomáše Kiliána Račte na jeho vlastní záložku v rubrice Zdraví: srdce pumpa energie.

Naprotitomu h.v.Neználek Pospíšil s Hanou Němcovou by mne nejraději viděli exnutého v obavě odhalení jejich neschopností řídit Svaz důchodců jinak než-li "po boľševicku"... . Co se nestalo:Narazil jsem na trosky "řádění" persóny z "vedení" SDCR jež mi byla ukradla podnikatelský nápad závidíc úspěchy Krajské rady SDCR Liberec. Ale: to víte, jak říkával jeden z mých nebohých tchánů:"Jóóó, když se z H...a NĚCO stane - to se nechá cejti!" Tak dlouho hledali pí JÍDÁŠKU k sobe rovnou až při mém oslabení bezcharakterně"našli". Více o tom postupně v rubrice VOLBY a podrubrikách.

Koho zajíma rozpis mojich procedůr: mám ich 11; takže mám co dělat abych vše stíhal. Jídlo: no, parádní! Namlsali mne pp.Kubelka & Havránek s šéfkuchaři v Liberci : www.nemlib.cz/web/index.php?menu=1_33_58 ; ale lázně jsou LÁZNĚ. Důkazy ve Fotogalerii; na povídání kolem asi udělam nějakou podrubriku. Kočky co jsem potkal kolem uvidíte také ve Fotogalerii. ( snad to stihnu...). Tam zároveň se objeví poslední profifokky ze Senátu jež mi včera byly spolu s kopirajtem poskytnuty za co DÍK!!! Jinak odkaz na Senát - račte na záložky vlevo, prosím.

 

—————

Zpět