130., Konečně zákonem zrovnoprávněn?

13.02.2011 01:58

Ze zpráv ČT 24 je obecně známo, že Poslanecká sněmovna dostal OPĚT Návrh zákona o Třetím, protikomunistickém, odboji. Ten se projednával včera, samozřejme za přítomnosti kamer ČT a tak jsem si moh vyslechut průpovídky soudruhů poslanců nelibě nesoucích, že tento zákon SNAD bude přijat a vstoupí v platnost. Je potřeba jako sůl; i Kniha návštěv těchto stránek jsou důkazem žlučeplných pohrobků (kyň) vylévající si pod Nickami svou zbabělou neschopnost vydávaje ji za "VEŘEJNE MÝNĚNÍ". Přitom: ALE...; vždyť každý inteligentní člověk si udělá obrázek sám. Snad se dočká také a nedopadne to jako se Zákonem o odškodnění exulantů z Hortyho a pak Stalinovy Podkarpatské Rusi. Čekají od r.1945 ( resp. 1938/9) do dnes. Víte o tom vůbec, souzí kecálkové zlodějští ?? Stojí za to si to byť ze Záznamu z jednání poslanecké sněmovny poslechnout.

Možná že tento DVADSET LET připravován a "Rudochmi OT VASTOKA" odmítán bude mít nějaké nedostatky; bude se muset podopilovat. Možná, ale BUDE!!!

Ve vzdělávací rubrice vlevo /5/ LPD = Liga práv důchodců v podrubrice Vzdělání přibyla 2. kapitola od Ing. Buraka Emila. To by mohlo do konca března aj stačit. To mi skončí "pololetky" a ja budu moci lázněmi osvěžen dál pokračovat v redakci.

Pavel Ján Buvala 

 

 

—————

Zpět