126., Někdo holky - někdo vdolky; někdo obé.

09.02.2011 02:23

Befehl ÚV KSČ/KSS: "Oslovujeme se soudruh, soudružka a zdravíme se Čest práci" je dávno neplatný a překonaný! Tak jako na smetišti skončily tyto "úředné" cedule jež bývaly ve všech úředních místnostech, ve všech kvelbech, v každé knajpě, nálevně; etc. Bohužel myšlení poněkterých lidiček zůstalo na úrovni doby plusquamperfecta.

Těmto "trubkám" sděluji, že v TV již nemáme POUZE 2 programy; že mnohé TV stanice vysílají různé relace; že mají také teletext a PŘEDSTAVTE SI: také v různou denní a noční dobu! Tudíž jedna každá persóna si může vybrat. Když se jí to nelíbí - přepne na jiný kanál. Tak jsko čtenář. když se mu ta či ona knižka nelíbí - bude číst jinou. Vždyť v knihovnách každého osídleného místa každého kulturního státu jich je NEPŘEBERNÉ množství.

Natož dnes, v době Internetu, to si každý může "vygooglovat" co ho napadne; co potřebuje vědět, čím si své vzdělání POTŘEBUJE doplnit. Při tom mnozí z důchodců, a nejen z ních, neví že MÁ DOMA Teletext; že již nejméně 40 let ho má každý slušnější televizní přijímač. Ale to by musel se vzdělat alespoň čtením Návodu k obsluze a podle toho tuto svou "mašinku" obsluhovat.

V Návštěvní knize těchto stránek jsou různé poznámky ale svědčící pouze o osobnosti svého pisatele. To je ten důvod, proč je nemažu, proč za svoje peníze nechávám tyto "pišce po zdi" na zeď čmárat. Co píši o mne je IRELEVANTNÍ! Snad ale napsáním pár nesouvislých vět na Buvalu se jim uleví. Růže, může být třeba pohnojena, - přestane být snad proto růží pro potěchu oka a člověka? 

Ve věci DŮCHODCOVSKÉHO OMBUDSMANA: Opravdu je pouze jeden ombudsman, a opravdu je podle ústavy? Opravdu je POUZE v Brně? Pravdu díš, nicku "Jirka", a cituji:"... a je také pro seniory". Ale já jsem nikdy tuto skutečnost nikdy nepopíral. Samozřejmě, na věty tázací si každý čtenář dá sám odpověď. Opravdu si každý důchodce klonící se před mocí komunistickou v různé formě se projevující do dnes, TROUFNE předloži svou věc "ombudsmanovi z Brna" ? Snad si myslíš že každá persóna, byť na PC dopisy píšící, má odvahu důsledně svou věc obhajovat i před "všemocnou ouřednicí"?

Moje úloha, úloha důchodcovského ombudsmana, je vysvětlena na jiných místech i těchto stránek. Nejsem přece malý kluk na písku tahající se "s jinejma" o to kdo má co ... !!!! Utekl jsem za pomoci skutečných PÁNŮ DOKTORŮ zubaté zpod kosy; v pondělí jedu do lázní na doléčení. To mají pospíšilovci svědomí mne znova uštvat; tak se bojí mojí protikandidatury v SDCR? Asi se mne bojí, svědomí "jagodovsko-beriovské" mají a proto páchají to - co páchají. Navíc se bojí lidí co něco umí; důchodců co něco pamatují a mohou mladé generací říci plnou pravdu o parazitování komoušů na teritoriu od Aše po Jasiňu!

Proto také ja dnes jedu do Senátu na konferenci o Ronaldu Reganovi. Ale o tom jindy a jinde. Teď se omlouvám VŠEM autorům jejiž příspěvky jsem doposud neuveřejnil a musí čekat ve frontě: Jsem povinen byv prvořadě VYVĚTRAT "dědkovskou" zatuchlinu! 

Pavel Ján Buvala

 

 

—————

Zpět