125., Statistika, Vzkazy I.

08.02.2011 01:09

Statistika: Přibylo grafické vyjadření některých ukazatelů jak v r.2010; tak v r.2011. To, že svým úspěchem "nezacpu hubu" persónam s určitým IQ VÍM; ale jiným, především důchodcům, názorně ukazuji, že "Když se chce - tak to jde"! Toto se týče pochopitelně i uplatňování svých lidských nároků a prosadzování vlastních i skupinových potřeb.

Neboť. jak známo, PC či notebook, či jiné obdobné zařízeni poze NENAHRAZUJE Unterwood; Zetu či Conzul; Mercedes či ... no ale o tom potom. Pro staromilce doporučuji a chcete-li DOPRUČTE  DÁL : www.retromania.sk/ .

Milanovi, Vláďovi a všem poptávajícím se: Od včerejška - fotky možno. Pár pokusně mi je pošlete - já je tam POKUSNĚ přilepím!

Byl jsem požádán nemlčící menšinou ale v IT vzdělanou většinou důchodců o adresy všech ZO; MO; KR a jedinců jež jsou nespokojeni se stavem v SDCR, chtějí to změnit - ODPOLITIZOVAT od poskomunisticko partajníckych praktik. Jako budoucí předseda, na sjezdu zvolen, prosazuji pravdu a tak těmto kolegyním & kolegům => lidem VYHOVUJI. Přece nejsme pouhou masou, řadou nul ... ! Mailujte mi je, ať o sobě víme!

Pavel Ján Buvala

 

—————

Zpět