123., Novinky dnešní:

06.02.2011 00:39

V rubrice VOLBY nájdete důkaz funkcionářskokomunistické domýšlivosti, bezcharakternosti a protizákonnosti.Ba přímo hyenizmu co na mne páchají tzv. "reprezentanti" SDCR když nemocného člověka odmítají nechat se vyléčit, nevyčkají času, nýbrž NEJOSLABENĚJŠÍHO upálit by chtěli; jak Zikmund, Líškazrzavá, Mistra Jana v Kostnici. Tak, po vzoru amerických supů, se PRÝ na mne vrhli. Pospíšil zbytečně na Flóridu nelítá ...  Při tom mne NIC neřekli, nikam NEPOZVALI!

Jídášku Jindřišku našli - resp. ONA našla je. Léta se snaží prosdit VŠEMI PROSTŘEDKY by mohla vlánoti mnou. NEPOVEDLO SE. O tom ale až jindy a jinde.

Zároveň se zde dovíte jak špinavým spůsobem Ing.Oldřich Pospíšil ve Svazu důchodců o.s. moc uchopil; pár pochopů našel. Nikdo z ních ale nepochopil, že máme DEMOKRACII 20 let a že Rudá záře nad Kladnem CHCÍPLA do strusky a i ta již vystydla! Nechtějte vědět, kolika lidem ve státě odebrali chuť do práce svým komunistickým stylem řízení. DVE desetiletí po Sametu. No, řekněte: nejsou to TRUBKY?

V Návštěvní knize je také lecos co objasnění dojde; neboť mnozí "utajenci" odhaleni budou. TRUBKY nevědí kde díry mají a tak se jasně prokazuje IT negramotnost jaj je proti důchodcům a lidem nevzdělaným snadno využitelná. O tom až příště. Asi několkkrát a opakovaně.

O STATISTICE nepíši, nemluvím. Tam je to naprosto JASNÉ; řeč čísel je nesmlouvavá. Pouze důchodcovský trepek co je praseti pod kolínka nemůže pochopit, že každý člověk má také 2.signální soustavu. Tato persóna a jenom ona není nejchytřejší, nejdokonalejší, pí. VŠEZNÁLKOVÁ, jiné ponižující.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět