121.," Zuzanoooo!"

04.02.2011 04:13

Rozlehne se začátek matuškovského "Zuzanoooo! Chci..." VŠUDE, kde Zuzana Stirská vystupuje pro Krajskou radu Svazu důchodců Liberec, nebo ve prospěch nás důchodců všeobecně což ona nezištně ráda udělá. Tak tedy přijměte, prosím, pozvání dle plakátu na titulní straně a sejdeme se opět (dovolí-li mi zdraví a Pán Bůh) při nádherném kulturním zážitku poslechem jejich gospelů. Viz také její stránky: www.zuzanastirska.cz/ a další "povídání" v rubrice Volby.

Že na srdce nejlepší je turistika ví každy. O zajímavých místech přislíbil nás informovat PAN ZNALEC Kopců Kolemlibereckých Ing. Milan Turek,šéf turistického infocentra pod Ještědem.v rubrice Zdraví:srdce-pumpa energie je jeho příspěvek z Jablonce/Nisou.

V Lize práv důchodců, Na plácku... , naleznou všichni co ještě nemají "nos v oblacích a - sláma z bot jim čouhá" připomínku od téhož autora. Jsme v naději ... že se toho o nářečích; řečí originále znějící, LIBOZVUČNÉ budeme dovídat když ne pravidelně - alepoň častěji než dosud. Na "vztek" mlaďochům jež již jinak neumí dát svou nevzdělanost najevo že píši na PC texty zásadně bez diaktiky tedy "ejnglisky...".

V rubrice Volby, záložce Svaz důchodců... naleznete různé věci z dob když jsem ještě nebyl v konstruktivní opozici, když jsem věřil v soudržnost a koncepčnost Svazu důchodců ČR; když ještě Rudá záře nad Kladnem se pokoušela zlikvidovat svého předchůdce. Když komunisté ještě špendlíčkem hrabali aby se k noči dostali. Co chtěli - mají Němcové cenzování nic nedocílilo; ani se neví kolik stránek webových po státě běhá.  Začnu začátkem, když se na jídelně KNL rozeznělo povědomé a známé: "Zuzanóóó..."

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět