120. Bude nový den!

03.02.2011 05:58

Opět čtvrtek a opět konec týdne ale ještě středoueuropského času. Zaplať Pán Bůh za to! Ještěže do týchto elementárnich věcí předchozí režim a různí "komunisté" a jejich pohrobkové neuměli zasáhnout - NEZASÁHLI. Pán si to nenechal líbit a vykázal Pomlouvače i s komouši do patřičných mezí.

Podobně i já VYKAZUJI všechny Pospíšilovské Vlezdoprdelky tam, kam patří. Toto nebyly, nejsou a NIKDY NEBUDOU oficiálními webstránkami partajníckého Svazu důchodců ČR o.s. co z té Bohu milé organizace onen kousek člověka udělal za necelé 3 roky od jeho VII. sjezdu. Tak jako http://duchodce.proprio.cz se nikdy NEDOSTALY pod moč nějaké Němcové která chtě si hrát na cezorku a zlikvidovala původní záměr co SDCR stránky měly VŠEM důchodcům přinášet. Červeno-modré tužky na Buvalu? To si žádný krpec čili Ustřelené Kecky nemůže a NESMÍ dovolit.

Tyto stránky jsem začal stavět a doposud je buduji ku pomoci všem nám, důchodcům. Pro potřeby důchodcovského ombudsmana. Ku pomoci práva hledajících ale "nevyčůravajících" lidí. => jestliže do VIII. sjezdu (SDCR samozřejmě) OPOZICE atikomunistická a anitianalfebetizační potřebuje dočasně K DISPOZICI - má je mít. Aj "Pretože s básníkom prehlasujem:

V pravde žijem; krivdu bijem.

Verne národ svoj milujem."

Bude nový den;  b u d e   LÍP. "SVÍTÁ, již svítá, nad velkou louží. Svítá...."

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět