119. V rubrikách je víc!

02.02.2011 02:06

Svůj názor na různé postkomunistické tzv. "odborářske" funkcionáře jsem vloni dal neporytě na plnou ... najevo. Co předvádí "pohůnkové" za bílé pláště skovaní - NEMÁM SLOV! V rubrice VOLBY / Materiály dočasné  místo čtyřech článků vlastních, našich, dovolil jsem si přetisknout z www.fragmenty.cz/ daleko výstižnější "napsáníčko" než-li by vyšlo z pod mého brka. Toto plněji vystihuje zvrácenost některých "MUDrů - vyděračů".

"Turistikou se začne..." je název podrubriky záložky Zdraví: srdce-pumpa energie. Liberecký znalec turistický Ing. Milan Turek zavzpomínaje "věnoval kytičku... .  Lze očekávat další jeho příspěvky, neboť (jak známo) "turitikou se maže "pumpa" SRDCE našeho těla. Ale to je všeobecně známa věc, není-liž pravda.

Nikde jsem dopsud neuvedl, že když mne souzí pod velením politruka "JÁ A CÚV" u VÚ 8272 Kolín  likvidovali - musel jsem partajnickou legitku odevzadat. Prominte, poněkteří ji mají dopsud "k použití (co kdyby...)". Takže když nemohou - alespoň štěkají, než dostanou od někoho okousanou kost by mohli vrtět ocáskem vděčně.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět