117. Článek, co neměl již být napsán na který již nemělo dojít

30.01.2011 03:42

"Tak jsem tady s tím vápnem..." hlásíval se kdysi p. Werich při vstupu na pozemek majitele, jehož hodlal navštívit. Tak i já jsem TADY s článkem měsíc uzavírajícím; resp. rok 2010 uzavírajícím. Od února připravuji různé inovace redakční, námětové. Tak pochopitelně jsem se dostal k Návštěvní knize těchto stránek. Při té příležitosti zjistíc neznalost čitatelskou neznalost těchto stránek MUSÍM upozornit, že mají i sloupec se záložkami VLEVO! Tyto obsahují již dávno odpovědi na některé i expresivní dotazy a poznámky. Nemám čas se vracet k věcem v čase plus quam perfectum.

Nejsem dědek Pomlouvač. Tyto stránky nebyly vytvořeny pro pomluvu bližního mého každého! Naproti tomu je spousta stránek na netu kde se drbe, pomlouvá, znevažuje téměř každé dílo. Těmto dědkům a bábám Parapetkám vzkazuji: obraťte se tam či jinam na bulvár. Tedy: U KOLEGY, prosím!

Nespojujte mne, prosím, se servry chlubícími se kde a kolik vyžebrali; nejsem Žebrák Předkostelní! Již vůbec nejsem utráceč cizích peněz za kafíčko, tatranku pro sebe.Neřídím se heslem "Hamti-hamti ; ať mám víc než tamti"! Nejsem Slibotechna.

Že jsem dostal nápad opět, opakuji OPĚT, kandidovat na předsedu Svazu důchodců ČR o.s. po tříletem "bašování komunistů" v této organizaci je pohým důsledkem pospíšilovské neschopnosti a finanční rozhazovačnosti prostředků jež na činnost vyžebral. Že celý s.Ing.Oldřich Pospíšil & jeho grls´+boys´ v tzv. Výkonné radě této organizace nejsou schopni za celou dobu svého funkcionaření NIC PRO DŮCHODCE vytvořit, udělat; za důchodce se postavit!!  Kolegové z Ústřední rady SDCR o.s. jsou toho svědci! 

Možná že na vedení klubu by snad poněkteří(é) i stačili(y). Na SVAZ však nikoli; plynoucí TŘI ROKY to jasně dokazují; tzv. Výjezné zaedání do Nimnice to prokázalo také.  Co ale o tom ví ubohý komunistický drbálista lidský?

Moc jsem se zamyslel a opakovaně si poslechl na ČT 24 pořad Národ československý?! v rámci relací Historie.cs.Vlákno zatím není k od ČT24 k dispozici. Doporučuji pořad všem. Stojí to za to; stojí za zamyšlení! Ubudou mnohé KfC (Kecyfklecy). Mne nezajímá jediný byť ukecaný Rejpavec obecní. Mne zajímají ty stovky lidí čtoucí tyto stránky ( i pro ně píši) a především lid důchodcovský radu, pomoc potřebující, nikde nenacházející. Na všech kontinentech a spoustě států. Proto jsem se stal DOBROVOLNÍKEM a PROTO jsou zde i tyto stránky, neboť, ŽEL, kdo jiný je www.sduchodci.cz ? Proto tady je i statistika kterou uveřejňuji a názor p.Neználka z Neználkova - je jeho, nechť si ho pěstuje dál. Třeba vzteky praskne a pak bude klid.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět