115. Ochrana duševního vlasnictví

28.01.2011 02:32

Několik věcí jsem loni musel - figu: NEMUSEL ale chtěl a řešil stran DUŠEVNÍHO VLASNICTVÍ. Byly to tak triviální věci, že jsem si je extra nezaznamenal netuše, že se jednou k tomu budu vracet. Včera, jeden z těch lidí jíchž se ty případy dotykaly přímo, mne vyhledal osobně. KE KONZULTACI.  Prosím vás všechny ale: NEVYPRAVUJTE SE ZA MNOU BEZ OSOBNÍ DOMLUVY!! Předem, samozřejmě. Nesedím v kanceláři stále a nemám k dispozici tým placených zaměstnanců. Všichni jsme dobrovolníci pracující ve prospěch POTŘEBNÝCH důchodců, pokud možno.

Ale k věci. Co to je vlastnictví předpokládám, že každý člověk elementárně vzdělán a s přijatelným IQ ví. V podstatě, jak známo, je to jeden z půdů 1.signální soustavy kterou ale (jak též známo) má každý živočích. Vždyť i přísloví říká:"Každé hrábě k sobě hrabou" a vyjadřuje tak hlubokou podstatu zlodějiny,krádeží, parazitovaní, příživníčení, etc, etc. Tudíž je nutkán, schopen a ochoten si přisvojovat něco, co vlastní někdo jiný třeba i jeho vlastního druhu. Přísloví: Vlk vlku vlkem. Především ale likvidací slabšího, nemocného, staršího. Nebo mírnějšího, nebojovného, nezákeřného.

Předchozí KOMUNISTICKO-BYROKRATICKÝ režim povýšil obrazně řečeno práci s lopatou (uhelkou...) nad práci tvořivou, inteligentní, vycházející ze vzdělávání osobního, skupinového; vytvářející předpoklady aby ta "UHELKA" VŮBEC VZNIKLA. "Znárodněním", (rozuměj: KRÁDEŽÍ) majetku movitého i nemovitého ale především hmotného se domnívali, že budou žít jako páni. Bez jakéhokoli vzdělání, bez námahy duševní potřebné k přemýšlení, studiu, analýzám, atd. Bez práce, duševní jež neexistuje-tvrdili, parazitujíc tak na všem co mnohdy generace lidí vzdělaných před nimi častokrát po několik století tvořilo, na čem pracovalo. Pokoušeli se ukrást i to, co nám bylo geneticky dáno při splození, zrození, bytím rozvinuto individualně každým jedincem.

Dnes mnohé maminky, majíce radost, vytvářejí duševně OMEZENÉ lidi ze svých potomků. Radujíce se z toho jak potomek krade cizí myšlenky z Internetu z cizích prací, matlá cosi co má být jeho dílem. Tak se přiblblý pivař od uhelky touží třeba stat se ministrem. Falšujíce cizí myšlenky. Krádeží prostou; stahováním z internetu a nikoli STUDIEM věcí nýbrž jejich kopírováním. Je to podstatně rychlejší a pak - u píva je vše příjemnější... . Pak různí polovzdělanci třeba i v odborech vytváří situace trapné a diví se, když těchto situací ve svůj prospěch využije člověk chytřejší, vzdělanější, inteligentnější. Zářnym příkladem z poslední doby je atak Kolozuba Zrzavého & comp. na IQ lékařů. Co ho maminka a komouši naučili - předvedl. Poněkteří zaslepenci - byť vysokoškolsky ale pouze PAPÍROVĚ vzdělaní lékaři naletěli-výpovědi dali ale ministru zdravotnictví a vládě NAHRÁLI a cílům ODS V Y H O V Ě L I !!

Jestliže důchodce si nechá nainstalovat "od někoho" program do PC NELEGÁLNĚ - stává se ZLODĚJEM! On, i ten co mu to stahuje se dopouští tretného činu krádeže! Jestliže pro zahrádkáře od někoho MNV UKRADL půdu byť v minulosti - tento člověk jí nenabyl "v dobré víře" a tudíž se obohacuje na úkor majitele. Byť to bylo cestou tzv.lidosprávy! Podobně člověk bydlící v nájmu nemůže diktovat majiteli bytu, domu, za jaké nájemné tam bude bydlet. Totéž: jestliže moravský mozek vytvoří motocykl, čínský zloděj skopíruje a levně vyrobí také tento motocykl. Oba prodávají. Cena tvůrce je pochopitelně vyšší ceny zloděje. A MČČ co koupí - to co je levnější... => podpoří zloděje a tím pádem sám se zlodějem a parazitem stáva.

Důchodci, senioři, rentieři mající již životní skušenosti a jsouce vzdělanější svých potomků PRÁVĚ o tyto poznatky životní by mladší měli vést k přemýšlení, studiu, diskusím, debatám, tříbení mozků "... aby z těch děcek cosi bylo." No a soukmenovce, rovesníky jakbysmet´!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět