113. Zavčas a pravdivě, prosím!

26.01.2011 02:31

Mnoho času v minulém roce mě stálo prověřování některých věcí a zjistil jsem, že mnohé je již ex post; tudíž z moji strany promrhaný čas. Proto se obracím na všechny čtenáře, popř. tazatele, lidi sháněnjíci pomoc při boji s byrokracii. úřednickou nevšímavostí. pohŕdáním, netolerancí, etc.: Věci minulé, dávno minulé, prošlé, mi neposílejte k řešení. Pokud máte potřebu se "postěžovat", "vypovídat", samozřejmě je to možné, ale: uveďte to - PROSÍM.

Dalším problémem z loňského roka tlačeného před sebou je pravdivost a objektivita. Jestliže ja, či moje kolegyně se vložíme do případu a zjistíme, že to byl pouhý maločeský pokus s tou či onou organizací "vycouvat" "vyzrát na ní" je obvykle vše již v běhu. Zjistíc, že ta či ona persóna cigánila (sorry-ROMOVALA...): MUSÍM "S BARVOU VEN" a pak již nemohu původce věci krýt jako skutečného informátora. Neboť ja nesu svoji kůži na trh a skřivodlivost nesnáším. V žádnem směru a k žádne osobě!!

Nejsme bulvár, ani úschovna vzpomínek. Proto V ŽÁDNEM PŘÍPADĚ nebudu nikdy konkrétní, důkazů pro prapet či pavlač pln!! Své názory SUBJEKTIVNÍ zásadně nevydávám ja ani lidé kolem mne za objektivní! Na základě drbůchtivých bab Parapepetek neděláme z lidí to - či ono. "Úschovnou vzpomínek" a "Rádio Jerevan.." Na to jsou mnohé jiné servry. ...a že jich není málo! Tedy: lid drbůchtivý, pomlouvačný, líně všeználkovský odkazuji: "U kolegy, prosím!"

Pro důchodce rady, pomoci potřebné je však BŮCHODCOVSKÝ OMBUDSMAN připraven se vložit do ich věci plnou vahou své osobnosti.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět