112. Nositelé rudých knižek se klepou!

25.01.2011 00:22

Před několika dny jsem se zmínil, že jsem DOSTAL  N Á P A D  kandidovat za předsedu Svazu důchodců ČR o.s. Samozřejmě, že mnozí nositelé rudých knižek a především funkcionáři, exfunkcionáři, a jiní tlačiči židliček komunističtí dostali panickou hrůzu! "Do vrabců jako když střelí" tak zaúčinkoval tento "handgranát". Nesledoval jsem tím nic jiného, než-li jsem napsal SVŮJ nápad... . Teď si představte, jak by na tuto moji aktivitu reagovali různí píči kafé, polykači tatranek podepsavci "Presenček" pak z místnosti schůzovní do mísnotí výčepních uteknuvší!! Kdybych jim tak ještě udělal finanční revizi hospodaření toho co p.prof.Solich (poslední zastánce bezpartijního o.s.) a ti před ním jim zanechali... .

Měl jsem v úmyslu to oficialně dnes na zasedání Ústřední rady sdělit všem předsedům Krajských rad tohoto sdružení. Bohužel zdravotní stav a lékař mi nedovolil ještě dnes vyjet do Lidového domu kam se neschopný s.Ing.Pospíšil (nebo všehoschopen?) Oldřich uchýlil. Byť byla nabízena řešení jiná, přijatelnější - bezzávazková, skutečně na žádné partaji nezávislá. Komouši vždy přece na jiných partajích parazitovali; především na Sociální demokracii. To je z dějin známo. Lékař rozhodl, zdraví dostalo přednost tak jsem zůstal doma. Ještě že je ten Internet... ! Práce s ním byla jedním z bodů Programu na sjezdu schváleného, jež pospíšilovci doposud NEZVEŘEJNILI!!

Ti se bojí pravdy!! Na standardě 1. muže tohoto NAŠEHO státu je napsáno : PRAVDA ZVÍTĚZÍ. To je nesporné. Po mém návratu z lázní uvidím, jak zgenerálkovaná pumpa mého těla fachčí. Pak se rozhodnu definitívně; bude-li vše OK - VPŘED za práva důchpdců, za jejich ochranu. Můj kandidátsky program z minulého zmanipulovaného sjezdu zůstal NENAPLNĚN, tudíž je znám. Půjde o to ho naplnit - po mém zvolení na LETOŠNÍM sjezdu již na podzim. (Pokud ho pospíšilovci opět neposunou...)

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět