110. Poděkování za přízeň

21.01.2011 07:17

Na titulce jsou zveřejněny NĚKTERÉ z ukazatelů jež sledují pohyb čtenářů a jejich náklonnost či nenáklonost k těmto stránkám. Vloni jsem byl rád, že koncem prosince jsem zaujal přes tisíc lidí jež se podívali coby "novicové" na tyto stránky naprotimu letos - leden - 20. a již je 1000-ka překročena. Za zájem nečekaný: DÍK!

V levém sloupci, v odíle Statistika naleznete věčšinu z toho, co mi statistická data ukazují. Všechny ukazatele relevantní. Nesporně to ukazuje SPRÁVNY trend jímž jsem se vydal a nějací duchem chudí Cvachové neměli a nemají pravdu. V demokracii platí svoboda projevu a proto mne, coby nestraníka nemusí nikdo z komoušů odsohlasovat a NĚKAM navrhovat.

Ke kanditatúře na předsedu SDCR o.s. jsem se rozhodl sám a svbodně. Nejsem troškař sedící a drbajíce za pecí aktivní lidi, důchodce. Že se najde jídášský podrazák mezi důchodci - jsem nepočítal. Našli se někteří pod velením Ing. Oldřicha Pospíšila & comp. To pouze JEHO a JEMU rovné musí "NĚKDO" "NĚKAM" navrhovat a tlačit. MUDr. Cvachovi také Blažej musel ukázat cestu - kam patří; ne tam kde to neuví a pro co nemá předpoklady.

Sledujte, prosím, rubriky VOLBY, Liga práv důchodců, etc.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět