108. ...že nejsou peníze?

18.01.2011 03:15

Jen je nalézt! Mnohdy je potřeba ohnout se a zvednout což je určitá práce a Kecálek raděj zemře, než by pracoval. Dojít si pro podporu či nechat si jí poslat na účet je nesrovnatelně pohodlnější než sebemenší práce. Samozřejme současné tzv. "vedení" Svazu důchodců neumí nic jiného než žebrat, parazitovat na cizí práci. Od komunistického puče jsme žili z přebytků kapitalistů a když již nic nebylo tak se to strčilo Havlovi a ukaž. Doufám, že nové vedení posjezdové již si nebude plést klub se SVAZEM vědíc: CO JE VÍC... .

Co takhle € ? Nehodily ba se? Co europské fondy - dosáhneme i my, DŮCHODCI,  na ně? Pomůže-li někdo s projekty tak NESPORNĚ  A N O !!! Zaklad se pravděpodobně dovíme dne  9. února 2011 v čase 13 – 15 hodin v Praze 10, kde Dům zahraničních služeb ve spolupráci s Informačním centrem pro seniory Point 50+,o.p.s. a časopisem Revue 50plus pořádají informační setkání. Podrobnosti viz: www.seniorrevue.cz/?page_id=52 . Zval jsem na Senior Lívingy a ti, co mne poslechli NELITUJÍ. Samozřejmě pospíšilovští Neználkové - si raději žebraji. Neboť myšlení bolí - holt! Tvrdím: jak - koho.

Osobně tam chci být již alespoň hoďku předem a pár minut po pro ty z vás, co by měli zájem se se mnou setkat k PRODUKTIVNÍ debatě na téma Práva a povinnosti důchodců v demokratickém státě. Různé vykecávání typu: mělo byse, mohlo by se, já bych´ kdybych´ již teď odmítám.

Pokud s.Pospíšil opět nezruší zasedání Ústrední rady (jako loni)  - na ní zájemcům organizovaným více řeknu na ní koncem ledna. Neorganizovaní - pište, volejte, meilujte.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět