104. DEMOKRACIE = vláda lidu; nikoli diktatura proletariátu.

14.01.2011 03:18

To prosím by si měli uvědomit lidé od KSČM & podobných teritórií. Nechávám prostor na svých stránkách všem čtenářům k poučení kam až může MČČ od KSČ zajít ve své žárlivosti či co. Moje úloha je jiná pro VŠECHNY důchodce a proto nemám čas a nebudu reagovat na "štěkající feny" neboť vím, že jsem člověk znalý své hodnoty. Nakonec moje Návštěvní kniha svědčí o pisateli-tedy n á v š t e v ě !

Včera, ve čvrtek, jsem měl jednání v jednom městě k vyřešní 6 věcí od jedné organizace pod kuratelou města. Protože v onom baráku jsem jednal naposledy... no pár let uplynulo, připravil jsem se důkladně, písemně, včetně důkazů in natura; jako u trestního senátu žalobu podávaje. Jak jsem byl ale překvapen vstřícností jednání; ochotou ŘEŠIT problémy mnou předložené systémem blesk. Příjemně jsem byl zaskočen, neboť vše se má začít řešit DNES, hned a ne jak za vlády jedné strany: po plénu a pod. Jednal jsem se skutečnými zástupkyněmi lidosprávy v tom nejryzeším světle! Nikoli s.ouřednicí do práce chodící plat beroucí, sliby rozdávajíci a kulové zařízející! V pondělí ve 13:00 si jdu pro doklad... . 

V pátek projednávám věc LIBEREC; sobotu Český Těšín; neděli: HORAŽĎOVICE  a pondělí PLZEŇ-město. takže: Prskejte, Neschopní Kecálkové; nebylo by lepší vyhrnout si rukávy a tam, kde je potřeba přiložit ruku k dílu bez keců :"...já bych´ kdybych´ ..." a podobně pomoci lidem potřebným?

Demokracie to je také pluralita názorů ale také pomoc slabým a nikoli "vyčůraným"!

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět