101. V novém roce, jak po roce...

09.01.2011 02:35

mi napadlo tohle "mazácké" rčení z dob existence ČSLA. Neboť jak jinak reagovat na mailové žádosti o pomoc, radu byť v  IT přiměřeně vzdělaného ale monohdy nepozorného pisatele. PŘÁTELÉ: mailové adresy pište BEZ INTERPUNCÍ. To je: bez hacku, carek,kouzku; bez vokanu, mekcenu, dlznu!! Že je to hnus a prznění našich jazyků? Co se dá dělat; když nám to mladí ale neschopní "programátoři" tak před desetiletími připravili, že PC - prý nezná interpunkci. Takové kecyfklecy (KfC) nám rychloškolitelé byli vtloukali do hlav. Je to nesmysl a všichni to víme. Pouze zastydlí postadolescenti to NECHTEJÍ pochopit. Škoda!

Pro vás všechny prosím: pokud píšete Důchodcovskému ombudsmanovi - mailadresu BEZ čárek, mäkčeňov, vokáňov, kroužků, háčků, dĺžňov aj. Umyslně to píši takhle dvojjazyčně neboť ví mnohy čech co je vokáň? Vie mnohí slováčisko čo je to kroužek? Nemějte mi to za zlé, ale jinak to stručnš říci nelze.

Dále ŽÁDÁM: jestliže se stane vaše žádost o pomoc, vysvětlení, dotaz irelevantní - SDĚLTE mi to OBRATEM! Ušetříte můj čas a čas mých spolupracovníků pro jiné, na odpověď čekající kolegy.

Sledujte i rubriku VOLBY vlevo - bude sjezd Svazu důchodců a tak spolu s klasikem:„K vám urodzeným, veľkomožným…
mám veľké, vážne slovo!
Povedzte, ale stranou mam,
vyznajte jasno, bez obalu,
hej srdcom všetkej úprimnosti možným:
čím zaslúžil si ľud ten môj i váš
to položenie zrovna otrokovo,..."
 

Doporučuji také Fragmenty: odkaz taktéž v levém sloupci.

Bojujme za svá práva;

p. prezident je s náma!

 

Důkaz: jeho novoroční projev. Ke stažení na všech HSP pro každého z nás, přátelé.

Pavel Ján Buvala

—————

Zpět