Liga práv důchodců (LPD)

Kdo jí kope? Kdo s kým pro koho? Kdo s kým kde?  Lze něco i bez úplatků?    Co na to úřady? 
Co mne tlačí, na co sám nestačím... kdo mi pomůže?   Jsou moje požadavky spravedlivé či "spravedlivé" jednostranně/sobecké?   Budu sice tuto LPD pískat; nikoli však soudit, rozsuzovat? 
Za nikoho ani ja ani moje redakce nic neuděláme?  Můžeme pomoci sjednat pořádek, pomoci, ect.?

Na úvod doporučuji si alespoň přečíst: bsp40m.czechian.net/001.php . Pochopitelně NAJEDNOU to nepůjde; je to kniha Budujme stát pro 40,000.000. Kdo pak bude ješte postsocialisticky po hospodě remcajíce škrundlat?

 

 Nevzdělalost jen KVETE!

Předevčírem, 6.července 2010, po mém návratu ze Slovenska, se ozval telefon: "Klimeš!" zazněl z něj velitelský hlas. Zdvořile jsem opáčil, čím že mu mohu pomoci; ach se zlou jsem se potázal, že ho NEZNÁM! A že se mám dostavit tam a tam k založení Rady seniórů Libereckého kraje. Odtušil jsem, že Krajská rada důchodců je ZDE, že jsem jeji předseda. Po několika vteřinách trapného mlčení se opět "velelo" ze sluchátka jestliže přijdu na schůzku a za jakou organizaci. To bylo na mne; bývalého velitele a náčelníka v ČSLA; Oj, ten to schytal! Nicméně včera jsem se tam dostavil jsa také zvědav kdo že mu přijde a z jakých organizací. No: moje Krajská rada v téměř plném počtu! Onen poskomunistický funkcionář odborového svazu železničářů vějral, když jsem se vesele a srdečně vítal jak s členy "své" rady tak i s těmi co jsme Svaz důchodců v Liberci před 5 lety zakládali. měli jste vidět ten dlouhý nos kloťukovský... kór když na mém triku četl: "vlaky.net" . Vybruslil z toho po boľševicku: začal mluvit "K věci! a o ničem".  

Chce založit NĚCO - neví co; ale MÁ POVĚŘENÍ - neukázal ho.( Ještě že neřekl stranický úkol od s.Pospíšila...)

Žebrajíc škemrá jídášsky o prostory pro RADU - nabídnul jsem mu řadu našich - NEREAGUJE. Můj kolega mu nabídl své prostory v Jablonci - NEREAGOVAL.

Koktaje říklal v podstatě totéž co jeho nadřízený 29.června v Praze kde jsem raději odešel z místnosti ve snaze uvolnit věčší prostor pro výkvět jeho nejapných řečí.

Požadoval organizovanost na krajské úrovni. Ale: shazoval činnost v základních organizacích aníž vysvětlil rozdíl mezi Svazem/radou a klubem/ZO. Nesdělil přítomným nic nové; pouze "brečel", že ho hejtman na kraji Libereckém odmítá přijmout. Asi ví proč!

Nezná elementární práci s PC a chtěl by poučovat osoby znalé - mimo Buvaly - neboť jak, chteje být "ftypní" konstatoval, že p. Buvala umí vše nejlépe. Načež chudák Vláďa odtušil:"... však se tomu již věnujeme 6 let!" Oj, to byl zničující pohled!

Chtěje přesvědčovat lidi o "své" pravdě prokázal, že nezná ani základní Stanovy, ale BURCOVAL k jejich plnění!!!! Když mu bylo řečeno, že je má na Internetu odtušil, že od toho bolí oči. ... .

Tak bych mohl pokračovat - nedělám však partajnícký zápis. Nejsem komunista ani levičák. Tudíž vím, že: bez práce nejsou koláče! Ale  ANI CHLÉB!!!

 

Ukázalo, i toto jednání, plnou opodstatněnost těchto stránek. Žádný postkomunistický orgán nedokázal důchodcům, natož seniorům pomoci. Ne každý penzista, důchodce, senior touží být organizován; kór pod knutou BOĽŠEVIKA. Máme s ním své skušeností; SOUZI : TÁHNĚTE ZE SCÉNY!  Smrděli jste zde dost; bordelů a zmatků nadělali také!

Podporujte všestranné vzdělávání důchodců i na PC a zvěte: Senioři : K počítačům! Ze vzdělaného človéka, kor důchodového věku mají všichni neználkové komunistického tipu PANICKOU HRŮZU!!